Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Unlu Mamüller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Unlu Mamüller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Unlu Mamüller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Unlu Mamüller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar


Günlük olarak sizler için araştırma yaparak evde ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda ise sizlere Unlu mamüller bayiliği ve franchising veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Ülkemizde en çok tüketilen ürün herkesinde bildiği üzere unlu mamullerdir. Tabi bu bizde kesinlikle alışkanlık olmuş ve ilerleyen zamanlarda önüne geçilmezse kesinlikle hastalığa dönüşecektir. Ama her Türk insanının söylediği tek kelime ekmek yemezsem doymuyorum. Bulunduğunuz şehirde unlu mamuller üzerine hizmet veren o kadar iş yeri yoksa kesinlikle girmenizi tavsiye ederim. Çünkü bu sayede çok fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü herkes artık evde pasta türleri yapmaktansa dışarıdan almayı tercih etmektedir. O yüzden kesinlikle her unlu mamul dükkanı açan kazanır. Bizde bu yazımızda sizlere unlu mamul bayiliği veren firmalar hangileri onları tanıtmak istiyorum.

Yazıma başlamadan önce sizlere aşağıda ki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Unlu Mamüller Bayiliği Veren Firmalar

Oklava Pastanesi bayilik veriyor. Dört yüze yakın çeşidiyle hizmet veren oklava pastanesi insanların güvenini ve sadakatini kazanmış durumda. Sizde Oklava pastanesinden bayilik almak için yapmanız gereken bir iş yeri bulmanız ve bir miktar teminat ile başvuru yapmanızdır. Ardından sizin başvurunuzu inceleyip çalışma şartlarını sunmaktalar. Zaten kendileri sizi belli bir eğitimden geçirdikten sonra hemen işe başlıyorlar.

Mna Gıda da yine unlu mamuller üzerine kurulu bir firmadır. Bu firmada sizlere bayilik veriyor. Bunun da şartları yine aynıdır. O yüzden başvuru yaparken bu şirketi de incelemenizi tavsiye ediyorum.

Karafırın firması da bayilik veren başka bir pastanedir. Bütün şartları aynı olmakla birlikte isim sayesinde bulunduğunuz şehirde tutturacağına inandığımız başka bir franchise firmasıdır.

Sini Ev Böreği Baklava da yine bayilik vermektedir. Başvuru yaparken bunu da gözden kaçırmanızı istemeyiz.

Komşu Fırını ve Paşa Fırını da bayilik veren diğer firmalardır. Bunlarında şartlarını inceleyip sonra karar verin.

Bunların dışında sizde eğer unlu mamuller hakkında bilginiz varsa yada daha önce çalışmışsanız kesinlikle kendi iş yerinizi kurmanızı tavsiye ederim. Çünkü bayilik veren firmalara belli bir ücret ödemek zorunda kalmak yerine kendi isminizle kurduğunuz iş yeri için sadece dükkan kirası ödersiniz. Tabi böyle olunca da ister istemez kendi işinizi kendiniz kurmuş oluyorsunuz. O yüzden benim tavsiyem birinin bayisi olmak yerine kendi isminize çalışmanız sizler için daha faydalı olacaktır.

Evet arkadaşlar bu yazımızın da sonuna geldik. Bundan önceki konularımıza da göz atmayı unutmayın. Özellikle sizlere tavsiyem internetten para kazanma yolları ve evde ek iş ilanlarını incelemenizdir. Şimdiden bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

2 Yorumlar

  1. Bende evde yaptıklarımı satmak istiyorum. Nasıl yapmam gerekiyor bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

  2. Tabi leyla hanım bu konuda bir yazı ile sizleri daha çok bilgilendirmeye çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.