Anasayfa / İş Fikirleri / Simit Salonu Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Simit Salonu Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Simit Salonu Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Simit Salonu Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Günlük olarak siz değerli okurlarımız için evde ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya çalışıyoruz. Bugün sizlere simit salonu bayiliği veren Franchising firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Daha önceki yazılarımızda sizlere bayilik veren firmalar hakkında bilgi vermiştik. Yazımızdaki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıydı. Şimdi ise sizlere her sektörün bayilik verenlerini yazmaya çalışıyoruz. Daha özel bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Tabi sadece yazı değil bilgilendirme amaçlı olarak sizlere video da ekleyeceğim. Bu sayede bu iş ile uğraşanların özel röportajlarını da dinleyerek daha net bilgiye ulaştırmaya çalışacağız sizleri. Konuyu fazla uzatmadan hemen bayilik veren firmalar hangileridir. Koşulları nelerdir bunları yazmaya başlayayım.

Öncelikle yazıma başlamadan önce altta ki videoyu izleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Simit salonu bayiliği veren firmalar

Simit salonu dendiği zaman akla gelen ilk isim tabi ki herkesin de bildiği üzere Simit Sarayıdır. Tabi simit sarayı kurulduğundan beri Türkiye de öncü bir markadır. Simit sarayının bayiliğini almak için öncelik olarak isim hakkını vermeniz gerekmektedir. Simit sarayı tanınmış bir marka olduğundan dolayı fiyatları da tabi biraz pahalıdır. O yüzden yaşadığınız şehir küçük bir yer ise kesinlikle simit sarayı açmayı düşünmeyin. Yoksa erken kapatmak zorunda kalabilirsiniz.

Sevinç Simit sarayı da gün geçtikçe büyümeye başlayan Franchising bayiliği veren farklı bir firmadır. Tabi simit sarayına göre daha az bilinmesinin sebebi bayilik olarak simit sarayından daha az olmasıdır. Bu yüzden buradan bayilik almak daha kolaydır. Sizde hemen başvurunuzu yaparak simit salonunuzu açabilirsiniz.

Simit Sokağı Franchise ise başka bir firmadır. Tabi isim hakkı isteyen farklı bir firmadır. İşe başlarken biraz paranız gitmiş olabilir ama ilerleyen vakitlerde verdiğiniz paranın mislini çıkarabilirsiniz.

Simitçi Dünyası da yine bayilik vermektedir. Bu yüzden iş yerini açmadan önce hemen hemen hepsi ile görüşün. Ondan sonra hangi firmayı seçeceğinizi siz belirleyin.

Vitamin Simit de bayilik veren farklı bir simit salonudur. İşe başlamadan önce bir kez bile olsa arayıp görüşün ondan sonra kararınızı verin.

Arkadaşlar benden bu kadar geri kalanını da siz araştırıp inceleyin sonra karar verin. Hepsinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken simit salonunun adımını google amcaya yazın ve size hemen iletişim bilgilerini söylesin.

Bundan önceki yazıları da okumayı unutmayın arkadaşlar. Sizlere internetten para kazanma yollarını anlatmıştım. Onu da inceleyin. Şimdiden bol kazançlı günler dilerim. Hayırlı günler.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.