Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Rusça Çeviri Yaparak Para Kazanma Yolları

Rusça Çeviri Yaparak Para Kazanma Yolları

Rusça Çeviri Yaparak Para Kazanma Yolları

Rusça Çeviri Yaparak Para Kazanma Yolları

Günlük olarak siz değerli okurlarımız için yeni iş kurmak isteyenlere evde ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da sizlere Rusça çeviri yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce sizlere daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü internetten para kazanma yolları sayesinde az bir sermaye ile aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Konumuza gelecek olursak Rusça çeviri sayesinde aylık düzenli olarak 1000-2000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz.

Rusça Çeviri Nasıl Yapılır ?

Rusça çeviri sayesinde aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Rusça çeviri yapabiliyorsanız çeviri başına 100 kelimesine 3 $ gibi yüksek rakamlarla çalışma imkanı bulacaksınızdır. Çeviriyi yapmak için Rusça bilmeniz gerekmektedir. Ancak o kadar iyi derece bilmeseniz de yapınız. Çünkü bilmediğiniz kelimeleri çeviri programları ile çevirebilirsiniz.

Rusça Çeviri ile Ne Kadar Kazanılır ?

Rusça çeviri yaparak kelime bazlı para kazanabilirsiniz. Çeviri yaparken müşterileriniz sizlerden kelime olarak hesap çıkartmanızı ister. Bu iş için belli bir ortalama mevcuttur. Örnek olarak 100 kelimelik bir çeviri için 3$ 200 kelimelik bir çeviri için 6 $ gibi bir kazanç söz konusudur. Tabi insanlar sadece bir çeviri yaptırmıyorlar. İnsanlar çeviri yaptırırken ortalama 20 ile 100 makale arasında bir çeviri yaptırdıklarından dolayı sizin bu çeviriler sayesinde oldukça iyi kazançlar elde edebileceğinizi söyleyebiliriz.

Peki bu çeviri işini yaparken işi nereden bulacaksınız. Önemli nokta iş kısmıdır. Öncelik olarak forum sitelerini gezerek buralara üye olup çeviri yaptığınızı yazarak aylık güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca bu iş ile uğraşan firmalarla anlaşarak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu firmalarla iletişime geçmek için alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızın da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bundan önce sizlere daha önceden yazmış olduğumuz makaleleri okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sizler için daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki yazımızı okuyarak sermayesiz bir şekilde nasıl para kazanacağınızı öğrenebilirsiniz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

11 Yorumlar

 1. Evde ek iş arıyorum. mrb ben rus okulunu bitirdim rusca azerice gurcuce evden tercumanlik yapmak istiyorum donerseniz sevinirim tesekkurler

 2. Merhabalar

  Ek is ariyorum iyi seviyede Rusca-turkce ceviri yapabilirim.

 3. Merhaba.. ingilizce rusca azerice ve turkce evden yazili tercume yapa bilirim.

 4. Merhabalar evde rusça türkçe çeviri yapabilirim rusça iyi biliyorum okulu russyada okudum dönerseniz sevinirim

 5. Merhaba evde türkçe-rusça çeviri yapabilirim üniversite mezunuyum türkçeyi iyi seviyede bilirim.

 6. Merhabalar, Rusça – Türkçe çevirisi yapıyorum

 7. Merhabalar,

  Bulgarca ve Rusça tercüme işi yapıyorum ek iş olarak. İrtibat için : mujganylmz@gmail.com

 8. Merhaba evden rusça turkçe çeviri yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Merhaba Türküm Rusca iyi biliyorum.Yaza bilirsiniz

 10. Artur Demerji Tuzemen

  Rusum 7 senedir Türkiye’de yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. İstenilen kadar çeviri yapabilirim.

 11. Merhabalar. Ben Rusum. 10 seneden fazla Türkiye’de yaşiyorum. Her şekilde rusçadan türkçeye yada türkçeden rusçaya çeviri yapabiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.