Anasayfa / Evde ek iş fikirleri / Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanma Yolları

Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanma Yolları

Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanma Yolları

Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanma Yolları

Kozmetik firmaları son zamanlarda birçok bayanın para kazanmasına vesile olmaktadır. Bu firmalar banyo ürünleri,makyaj ürünleri,temizlik ürünleri vs. üreterek bayanlara satış yapmakta ayrıca bayanların satış yapmasını sağlayarak kazanç elde etmesini sağlar. Günümüzde birçok ek iş arayan insan evde kozmetik ürünleri ürünleri satarak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Oriflame ürünleri satmak oldukça kazançlı ve güvenilir bir ek iş fikridir. Başlangıçta yavaş ve sermayesiz başlanır. Fakat çevreninde artmasıyla işler hızlanır ve sermaye artar.Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için oldukça iyi bir iştir.

Oriflame Satışı Nasıl Yapılır?

Öncelikle oriflame satışı için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru için resmi web sitesine girebilirsiniz veya oriflame müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Oriflame satış temsilcisiyle konuşarak bu iş hakkında açıklayıcı bilgiler almalısınız. Oriflame sisteminde iki türlü kazanç vardır. Bunlardan ilki küçük cep harçlığı için yapılan kazançtır. Bu kazançta büyüyüp kariyer sahibi olmak yoktur. Ürün satışından %30 kar alınarak yapılır. Diğer kazanç sistemimiz ise hem satış yaparak para kazanmak hem de üye yaparak para kazanmaktır. Bu sistemde büyüyerek kariyer sahibi olabilirsiniz.

Oriflame için başvuru da hiçbir şekilde ücret alınmaz. Ürünleri aldıktan 21 gün sonra ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleriniz geldikten sonra satışı için çevre edinmeniz gerekmektedir. Ne kadar insana sesinizi duyurursanız o kadar kazanç sahibi olursunuz. Müşterilerinizin memnuniyeti için numune siparişleri verebilirsiniz. Bu numuneleri müşterilerinize dağıtarak kendinize çekebilirsiniz. Oriflame broşürlerini ailenize,arkadaşlarınıza,gittiğiniz her yere bırakarak daha çok insana ulaştırabilirsiniz. Ayrıca isminizin ve numaranızın bulunduğu kartvizitler isteterek bu kartvizitleri broşürlerin yanına bırakarak insanların sizlere ulaşımını sağlayabilirsiniz.

Ek iş yapmak isteyen her insan oriflame satışını yapabilir. Oldukça karlı ve güzel bir iş fırsatıdır. Oriflame satış temsilciliği yapan kişiler 400-2000 TL arasında para kazanmaktadırlar. Ayrıca bu firma üyelerine çeşitli hediyeler de vererek memnun etmektedir. Sizde oriflame ürünleri satarak para kazanmak istiyorsanız sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Veya çevrenizdeki oriflame satıcılarıyla irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca yazımızın altına yorum atarak oriflame satış temsilcilerinin de sizinle iletişime geçmesini sağlarsınız. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

1 Yorum

  1. Ayten Türkoğlu

    Merhaba, ben size kendi yaşadığım bir tecrübeden bahsetmek isterim. Yıllardır ürünlerini kullandığım Oriflame’in üyeliğinin ücretsiz olduğunu bir tanıdığım vasıtasıyla öğrendim. Kendisi Oriflame satış danışmanı olmuş ve kendi ihtiyaçlarını alarak tasarruf ettiğinden hatta eşine dostuna sattığında para kazandığından bahsetti. Ben de üye olmak istedim. Beni kendi altına üye yaptı. İlk başta Oriflame ürünlerini %30 indirim ile satın alacağım diye seviniyordum. Daha sonra bir kaç kez bulunduğum ilde düzenlenen Oriflame toplantı ve eğitimlere katıldım. Baktım ki insanlar gerçek bir iş olarak çalışıyor ve para kazanıyor. Benden ürün alan eşim dostuma üyeliği ve avantajlarını anlattım. Bir kısmı üye oldu ve benimle eğitimlere katılmaya başladılar. Onlar da üye getirdikçe bir ekip olduk ve ben kendi altımdakilerden, benim altımdakilerin altındakilerden derken aylık iyi miktarlarda para kazanmaya başladım. Ürün satmak için pazarlama ağızları yapmamıza gerek kalmıyor bu işte. Üye ol daha ucuza al aynı ürünleri diyorum ve insanlar üye oluyor. Onlar da kazanıyor ben de. Başta sistemi anlayamam ben sadece indirimli ürün alsam yeter diyordum. Sonra beni kayıt eden arkadaşım oriflame in sitesinde online eğitimleri bana gösterdi. Videolarla her şeyi anlatmışlar. Bu videoları izleyip bu işi kazanca dönüştürmeye karar verdim. Şimdi üst direktör oldum ve ödül olarak 1500 dolar aldım. Yanı sıra aylık siparişlerden ortalama 2000 tl civarı gelirim var. Açıkçası gözüm yükseklerde ve araba ödülü olan seviyeye ulaşmak istiyorum, bunun için bir web sitesi de açtım. Yeni Altın, Üst Altın Ve Safir Unvanlarına Opel Corsa hediye ediliyor. Kişinin adına ruhsatlı, tamamen benim olacak. Üye yaptığım ve istekli insanlar da benimle birlikte kazanıyor. Size de tavsiye ederim. Bana mail atın ya da sitemdeki formu doldurun. Aklınıza takılan her şeyi cevaplarım ve size destek olurum. Bu işte tek başına kazanmak yok çünkü, ancak paylaşarak kazanabiliyoruz. Sevgiler. Mail: cenova35@hotmail.com Tel: 0555 606 1329

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.