Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Yaşam standartlarının zorlaşmasıyla birlikte birçok insan ek iş arayışına girmiştir. Gerek ev hanımları,gerek öğrenciler, gerek de hem çalışan hem ek iş isteyen bireyler günde birkaç saatlerini  vererek para kazanmak durumunda kalmaktadırlar. Her gün sizlere evde çalışarak para kazanabileceğiniz iş fikirleri hakkında bilgi vermekteyiz. Bugünkü iş fikrimiz ise kuru gül keseleyerek para kazanmaktır.

Kuru güller insanların özel günlerin de en çok tercih ettiği bir üründür. Sevgililer günü,tanışma yıl dönümleri vs. Gibi özel zamanlarda masaları süsleyen görsel bir üründür. Hal böyle olunca satışı da bir hayli yüksek olmaktadır. Birçok online satış yapan internet sitesinde kuru gül satışı yapılmaktadır. Bu güller kurutulduktan sonra bazı kişiler tarafından paketlenmektedirler. Bu paketleme işini birçok firma işçilik maliyetlerinin düşürülmesi için evlere vermektedirler. Günde sadece birkaç saatinizi vererek kuru gül paketleme işini yapabilirsiniz. Bu iş sayesinde hem düzeninizi bozmamış olursunuz hem de aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak
Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kuru gül keseleme işinde sizlere tavsiye vermek gerekirse, paketleme sırasında mümkün olduğunca gül yapraklarının kırılmamasıdır. Kuru gül yaprakları oldukça kırılgandırlar. Kuru gül satın alan kişiler yaprakların bütün olmasını isterler. Bahsettiğimiz bu evde ek iş fikri sayesinde günlük olarak yaklaşık 3 saatinizi ayırarak oldukça iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Oldukça basit ve zevkli olan bu işi yapmak sizlere zor gelmeyecektir. Ekip halinde çalışarak işinizi daha hızlı yapabilir ve daha iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Kuru gül keseleme işi sizlere mantıklı geldiyse ilk yapmanız gereken evlere bu işi veren firmalara ulaşmak olacaktır. Yaşadığınız bölgeye göre bu değişkenlik gösterebilir. Anlaştığınız firma sizlere kuru gül yapraklarını toplu şekilde gönderecektir. Yanında paketleri gönderecektir. Gül yapraklarını tek tek tartamayacağınıza göre göz kararı şekilde keseleme işlemi yapacaksınız. Dikkat edilmesi gereken husus gül oranlarını birbirine yakın tutmanızdır. Bu konuda el ayarınız oldukça önemli.

Sizlerde kuru gül keseleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum bölümümüze yazabilirsiniz. Adınızı,bulunduğunuz şehri,e-mail adresinizi yazarsanız iş verenlerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Hayırlı kazançlar.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

11 Yorumlar

 1. Merhabalar. Antalya da yasiyorum.bu isi yapmak istiyorum

 2. Merhaba ağrıda yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum

 3. Merhabalar . bu işi istiyorum .iletişim komuş/meram teşekkürler

 4. Ek işe cok ihtiyacim var lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 5. Bende bu işi yapmak istiyorum Ankara Şereflikoçhisar

 6. Ankara tugba iyi günlerde çalışmak dileğiyle

 7. Elif sarıgül

  Bu işi yapmak istiyorum istanbul sultangazi

 8. İzmir’de yaşıyorum yapabilirim

 9. İstanbul’da yaşıyorum. Bu işi büyük bir keyifle yaparım. Haftanın 5 günü müsaitim .

 10. Pendikte yaşıyorm bu işi yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız sevinirim.

 11. bu isi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.