Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Kış Mevsiminde Yapılacak Ek İş Fikirleri Nelerdir

Kış Mevsiminde Yapılacak Ek İş Fikirleri Nelerdir

Kış Mevsiminde Yapılacak Ek İş Fikirleri Nelerdir

Kış Mevsiminde Yapılacak Ek İş Fikirleri Nelerdir

Evde ek iş fikirleri olarak bugün sizler için kış mevsiminde yapılacak ek iş fikirleri nelerdir hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce daha önceden yazmış olduğumuz ek iş fikirleri hakkında ki makalelere de bir bakmanızı tavsiye ederiz. Evde canı sıkılan, ev bütçesine katkıda bulunmak isteyenler ya da artık kendi parasını kazanmak isteyen biriyseniz kesinlikle bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Kış mevsiminde yapılacak ek iş fikirleri oldukça fazladır. Bizler bunlardan birkaç tanesini sizler için derledik.

Kış Mevsiminde Ne İş Yapabilirim?

 

Evde Yemek Yaparak Para Kazanın

Yaz mevsimi bitti insanlar artık ailelerinden ayrıldılar ve tekrardan evlerine geldiler. Ama dışarıda yemek yemek istememektedirler. Hazır yemekler belli bir süre sonra ister istemez mide bulandırıyor. O yüzden çalışan kişiler ev yemeklerini tercih etmek istiyorlar. Sizlerde bunu fırsata çevirerek evde yemek yaptığınızı insanlara duyurabilir ve küçük bir reklamla çok kısa zamanda çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu işi kesinlikle önemsiyoruz. Çünkü büyük şehirlerde yaşıyorsanız kesinlikle yaptığınız yemeklerin bir alıcı çıkacaktır ve sizler daha çok kazanç elde edeceksinizdir.

Mantı Erişte Yaparak Para Kazanın

Kışın vazgeçilmezlerinden olan hamur işi ürünlerde oldukça karlı bir iştir. Sizler de evde mantı ve erişte gibi ürünler yaparak bu ürünleri toplu bir şekilde satarak para kazanabilirsiniz. Eğer belli bir süre yaparsanız bu işi emin olun çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Hatta siparişlerinizi yetiştiremediğinizden dolayı eleman bile tutabilirsiniz.

Bere, Atkı Yaparak Para Kazanın

Kış Mevsiminde Yapılacak Ek İş Fikirleri Nelerdir
Kış Mevsiminde Yapılacak Ek İş Fikirleri Nelerdir

Artık insanlar fabrika çıkışlı ürünler yerine el emeği ürünlere daha fazla önem vermektedirler. Sizlerde bunu bir fırsata çevirerek para kazanabilirsiniz. Ülkemizde bere, atkı eldiven takmayan kimse yoktur. O yüzden sizlerde evde yapmış olduğunuz bere ve atkıları satarak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Battaniye Örerek Para Kazanın

Battaniye örüp satarak dediğimiz zaman belki içinizden onun alıcısı mı olur diyenleriniz olacaktır. Elbette vardır. Bunun için koca çift kişilik battaniyeler yapmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken küçük tek kişilik omuzdan biraz daha aşağı olacak şekilde yapılan battaniyelerdir. Bu işi yapan birçok insan vardır. Hatta son zamanlarda cafeler de popüler olan bu battaniyeleri yaparak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Çocuk Bakıcılığı Yaparak Para Kazanın

Kış mevsiminde bayan erkek neredeyse herkes çalışmaktadır. O yüzden çoğu kişi çocuklarını bırakacak bir yer arayışına girmektedir. Sizlerde evde çocuk bakarak bir kış boyunca düzenli bir iş bulmuş olursunuz.

Özel Ders Vererek Para Kazanın

Eğer belli bir konu da uzmansanız evden hiç çıkmadan özel ders verebilirsiniz. Böylelikle hem kendi işinizi yapmış olursunuz hem de para kazanmış olursunuz. Bu uzmanlaştığınız alanın sadece meb dersleri olmasına gerek yoktur. Bu bir dansta olabilir, dil yeteneği de olabilir, gitar dersi de olabilir. Bu tamamen sizin uzmanlık alanınızla ilgili herşey olabilir. Sakın kimse gelmez. Boşu boşuna uğraşıyorum düşüncesine girmeyin.

Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazanın

Evden hiç çıkmadan uğraşabileceğiniz işlerden bir tanesi de makale yazarlığıdır. Oldukça basit olan bu iş hiç bir şekilde sermaye gerektirmemektedir. Çünkü bilgisayar başına geçip belli bir konu hakkında yazı yazıyorsunuz ve bu yazıyı satarak para kazanıyorsunuz. Oldukça iyi bir iştir. Ayrıca getirisi de yüksektir. Eğer yabancı dil biliyorsanız kazancınız daha da artmaktadır. O yüzden bu işi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ürün Satarak Para Kazanın

Ürün satarak nasıl para kazanayım. Kıştır dışarıya çıkamam evin içinde de kim gelir ürün alır diye düşünenler kesinlikle yanlış düşünüyorsunuz. Çünkü kışın hiç kimse dışarı çıkamıyor. O yüzden sadece ev gezmeleri oluyor. Hatta günler düzenliyorlar. Sizlerde bu günlere ve ev gezmelerine giderek ürünlerinizin tanıtımını yaparsınız ve aylık güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Takı Toka Yaparak Para Kazanın

Takı toka yapmak çok basit bir iştir. Bunun için fazla bir sermayeye bile ihtiyacınız yoktur. Bir an önce bu işe başlayın ve yaptığınız ürünleri hemen satışa sunun. Bu ürünleri sadece çevrenizde ki insanlara değil bijuteri gibi iş yerlerine de satabilirsiniz. Böylelikle çok daha fazla kazanç elde edersiniz.

Pasta Yaparak Para Kazanın

Bazı insanlar pasta yapmayı bilmemelerinden ya da üşendiklerinden dolayı misafirleri geldikleri zaman onlara pasta tatlı gibi şeyler sunmak isteyeceklerdir. Tabi bu pastaları tatlıları da bir yerden tedarik etmeleri gerekmektedir. Sizlerde evde pasta tatlı yaparak para kazanabilirsiniz.

Kış Çayı Yaparak Para Kazanın

Kış mevsiminde insanlar durmadan hasta olurlar. Hastaneye gitmek istemediklerinden dolayı da durmadan kış çayı tüketirler. Sizlerde evde kış çayı yaparak para kazanabilirsiniz. Bunu fırsata çevirmek tamamen sizin elinizdedir.

Bu makalemizin de sonuna geldik. Bundan önce sizler için ek iş fikirleri hakkında birçok makale yazdık. Bunlardan bir tanesi de youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makalemizdir. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz. ekiskur.net olarak hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.