Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Halı Yıkama İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Halı Yıkama İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Halı Yıkama İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Halı Yıkama İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri olarak bugün sizlere halı yıkama işi yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi daha önceden sizler için yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makaleyi okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Halı yıkama işi oldukça basit bir iştir. Sizler de halı yıkama işine başlarsanız ortalama günlük 7 halı yıkayabilirsiniz. Halı adedi  15 TL gibi bir fiyattan yıkarsanız günlük 105 TL gibi bir kazanç elde edersiniz. Aylık olarak hesaplarsak eğer 3150 TL gibi bir kazanç elde etmiş olursunuz. Masrafları çıktıktan sonra da 2000-2500 TL gibi bir para kazanmış olursunuz. Yani buda günümüz şartlarında bir memur maaşı elde ettiğinizi gösterir. O yüzden çevrenizde ki insanlarla anlaşarak bu işe girebilir ve çok kısa zamanda kendi iş yerinizi açabilecek bir duruma gelebilirsiniz.

Halı Yıkama İşi Nasıl Yapılır?

Halı yıkama işine başladığınız ilk zamanlar kendi evinizin balkonunda yada evinizin önü müsaitse orada başlamanızı öneririz. Çünkü ilk zamanlarda az bir insan kitlesi tarafından bu işi yaptığınız bilineceğinden boş yere ilk günler kendinize fazladan masraf çıkarmayın. Halı yıkama işi de oldukça basit bir iştir. Fırça, halı yıkama deterjanı ve suya ihtiyacınız olacaktır. Gördüğünüz gibi çok az bir sermaye ile çok iyi kazanç getirebilecek bir iştir. Kesinlikle bu işi herkese öneriyoruz. Çok fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Peki Nasıl Para Kazanacağım?

Öncelik olarak çevrenizde ki kişilere bu işi yapmaya başladığınızı söyleyin. Halı yıkama makinelerinin temiz yıkamadığını ve sizin bu işi çok daha iyi yaptığınızı söylemeden onlara hissettirin. Ardından kendi halılarınızı çıkarın ve yıkayın. Kendi halılarınızı yıkarken fotoğraf çekin ve bunu sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın. Ardından ilk işimizi hayırlı olsun gibi yazılar yazın üstüne. Çünkü insanlar sizin bu işle uğraştığınızı iş aldığınızı gördükleri zaman inanırlar. O yüzden sizlerde böyle kandırmalar yaparak bu işi yaptığınızı tanıtın. Günlük fotoğraf atın. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. İnsanların kafasında sizin bu işi yaptığınızı gösterene kadar paylaşım yapın. Böylelikle insanların daha fazla dikkatini çekersiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.