Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Flo Eleman Alımı 2017

Flo Eleman Alımı 2017

Flo Eleman Alımı 2017

Flo Eleman Alımı 2017

Günlük olarak siz değerli okurlarımız için evde ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda ise sizlere Flo eleman alımı 2017 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza geçmeden önce siz değerli okurlarımız için daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalarından olan Flo 2011 yılında faaliyette bulunmuştur. Flo mağazalarını birçok ilde neredeyse birçok mağazada görebilirsiniz.2011 yılında 199 mağaza ile faaliyet göstermiştir. Şuan oldukça gelişmiş bir ayakkabı markasıdır. Çalışanlarına adil bir ücret sistemi uygulayan,eğitimlerini ön planda tutan bir işletmedir. Performansı yüksek elemanlar yetiştirerek markanın yükselmesini sağlamaktadır. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile birçok kişiye de iş fırsatı sunmaktadır. Flo ya iş başvurusu yaparak iyi kazançlar kazanabilirsiniz. Flo eleman alımı hakkında daha fazla bilgiyi alt kısımda bulabilirsiniz.

Flo kurumunda çalışanların emeklerine değer verilmektedir.Başarılı olan her insanın işe alımı ve kariyer hedefleri birincil esaslarındandır. Çalışan elemanların kariyer hedefleri için yardımda bulunulur. Çalışan elemanların gelişimlerini desteklemek adına eğitimleri ön planda tutmaktadır. Sağlıklı bir çalışma ortamı yaratan flo personellerine oldukça değer vermektedir.

Flo iş ilanları
Flo iş ilanları

Flo mağazaları birçok ilimizde bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında insanların tercihleri arasında bulunan flo bu yoğunluktan dolayı müşterilerine iyi hizmet sunmak istemektedir.Bu sebeple yeni takım arkadaşlarına srekli ihtiyaç duymaktadır.Türkiye’nin birçok noktasında elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Ve sürekli personel alımı yapmaktadır. Bu alımlarda birçok bölüm vardır. Satış danışmanı,kasa sorumlusu,depo sorumlusu,satış danışmanı,kasiyer,uzman vs. Birçok bölümü bulunmaktadır. Sizlerde size uygun olan iş bölümünü seçerek floda çalışabilirsiniz.Satış danışmanı pozisyonunda lise mezunu gençleri eleman olarak alarak iş imkanı sunmaktadır. Flo insan kaynakları biriminin incelemesine göre en ilgi çeken bölüm satış danışmanlığı olmaktaymış.Satış danışmanlığı için sahip olunması gereken şartlardan kısaca bahsedelim.

Tercihen tecrübeli adaylar daha çok seçilmektedirler. Bunun dışında en az lise mezunu adaylar alınmaktadır.Analitik düşünce yeteneğine sahip olmalısınız. Office programlarını kullanabilen,iş disiplinine ayak uydurabilen bireyler olmalısınız. Bunların yanı sıra müşteri odaklı,güler yüzlü olmanız işe alınmanızı kolaylaştırır. Askerliğinizin 2 yıl kadar tecil ettirilmiş olması son şart olarak belirlenir.

Bu kriterlere uygun olan aday başvuru yaparak flo eleman alımı bünyesinde çalışabilmektedir.Flo her yıl düzenli olarak eleman alımı yapmaktadır. Bu yazdıklarımız halinde bu işe başlamak istiyorsanız öncelikle bulunduğunuz ilin flo ilanına başvurmanız gerekmektedir. Flo mağazaları ile kariyerinizin ilk basamağına geçmiş olabilirsiniz. Açıklama yapmak isteyenler yorum bölümümüze yazabilirler. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.