Anasayfa / Ek İş Fikirleri / EVDE YAZI YAZARAK PARA KAZANMA

EVDE YAZI YAZARAK PARA KAZANMA

Evde Yazı Yazarak Para Kazanma

Evde Yazı Yazarak Para Kazanma

Evinizde çalışarak aile gelirinize katkıda bulunabilmeniz için her gün sizlere ek iş fikirleri hakkında makale sunuyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere oldukça keyif alabileceğiniz ve bunun yanında kendinizi de geliştirebileceğiniz bir ek iş fikrinden bahsedeceğiz. Bu iş Fikrimiz evde makale yazarak para kazanmak. Evet bu iş fikri son zamanlarda çokça popüler olmaya başlamıştır ve birçok insan bu işten gayet iyi paralar kazanmaktadır. Yazma yeteneğinizin iyi olduğuna inanıyorsanız bu iş fikri tam size göre.Aşağıdaki önerilerimizi okuyarak kendinizi yönlendirebilirsiniz.

Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Son zamanlarda blog açarak kendini geliştiren insan sayısı oldukça yükselmiştir. Sizlerde evde makale yazma işine öncelikle kendinize bir blog açarak başlayabilirsiniz.Öncelikle blogunuz için bir konu bulmalısınız. Yani ne üzerine kurulu bir blog olacak? Bunu belirledikten sonra yararlı bilgiler bularak bunları yazınıza aktarabilirsiniz. 400-500 kelimelik yazınızda kaliteye göre fiyat belirlenecektir. Ve yazı yazmayı ilerlettikçe kazanmaya da başlayacaksınızdır.
Kendi blogunuz dışında başka sitelere yazı yazarak da paranızı kazanabilirsiniz. Bunun için site sahipleriyle iletişim kurmanız gerekir. Yazdığınız yazılar beğenilir ise yazar olarak o siteye yazı yazmaya devam edebilirsiniz.
Bunların dışında gezgin ve meraklı biriyseniz bunu yazılara dökebilirsiniz. Yani kendinize seyahat veya fotoğrafçılık üzerine site açarak yazılarınızı orada paylaşabilirsiniz. Gidip gördüğünüz yerleri fotoğraflayarak ve altına açıklayıcı bilgiler yazarak sizin gibi gezip görmeye meraklı insanların dikkatini yazılarınıza çekebilirsiniz.
Hikayelerle aranız iyiyse ve kurgular yapabiliyorsanız kısa hikayeler yazarak hikaye meraklılarının yazılarınıza tıklamasına vesile olabilirsiniz.

Yazı yazarak kısa süre de zengin olmazsınız fakat bu işte ne kadar sabırlı davranıp,yazılarınızı özveriyle ve düzenli olarak yazarsanız bu işten çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu alanda daha çok iş teklifiyle karşılaşabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken 10 parmak yazmanız.Ne kadar hızlı yazarsanız o kadar yazı ortaya çıkar.
Evde yazı yazarak para kazanmak isteyenler yorum bölümümüze isim,şehir,e-mail yazarak ilgililerin ulaşmasını sağlayabilirler. Bunun dışında yazarlıkla alakası olanlar var ise tecrübelerini bizimle paylaşabilirler.Sizler için ek iş fikirlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Hoşçakalın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

3 Yorumlar

  1. Mrb bende kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum fırsat verilirse çok sevinirim Bitlis Adilcevaz ilçesinde kalıyorum

  2. Sizde ORİFLAME ile hem kendi ihtiyaçlarınızı BEDAVA’ya getirmek ,💸 HEDİYELER’imizden faydalanmak 🎨 Ve her ay yükselerek 250tlden başlayıp 2000 tl Maaş kazanmak💰 İstiyorsanız Detaylı bilgi icin geri dönüs yapin 😊📩👍

  3. Özge, Eskişehir’de ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.