Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Yağlı Boya Tablo Yaparak Para Kazanmak

Evde Yağlı Boya Tablo Yaparak Para Kazanmak

Evde Yağlı Boya Tablo Yaparak Para Kazanmak

Evde Yağlı Boya Tablo Yaparak Para Kazanmak için sizlere bu makalemizde bilgiler vereceğiz. Birçok kişi hobi olarak veya stres atmak amaçlı tablolar yapmaktadır. Resim çizmek hem stres attırabilir hem de iyi kazançlar elde etmenizi sağlayabilir.Günümüzde koşullar zor olduğu için bayanlar veya erkekler ek iş arayışına girmektedir. Hal böyle olunca yeni yeni ek iş fikirleri ortaya atılmaktadır. Bunlardan biri de evde yağlı boya tablo yaparak para kazanmaktır. Gelelim bu iş fikrini biraz anlatmaya.

Yağlı boya tablo yapımı oldukça keyiflidir. Kursuna giden gitmeyen herkes bu işi yapabilir. Çünkü ihtiyacınız olan şey bir tuval ,boya,fırça ve sınırsız hayal gücüdür.Malzemeleri tamamladıktan sonra  birkaç deneme yapıp el becerisi kazanabilirsiniz.Ardından yapmış olduğunuz yağlı boya tablolarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Evde yağlı boya tablosu yaparak para kazanmak
Evde yağlı boya tablosu yaparak para kazanmak

Evde Yağlı Boya Tablo Nasıl Yapılır?

Bütün malzemeleri aldınız. Artık yağlı boya tablosu yapmak için her şey tamam. Peki yağlı boya tablosunu nasıl yapacaksınız. Öncelikle tuvale herhangi istediğiniz bir deseni kara kalem çizmeniz gerekmektedir. Kara kalem desenin üzerine kabaca astar boyası atılarak gölgelendirme işlemi yapılır. Daha sonra fırça darbeleriyle geri de kalan tüm kara kalem çizimin üzeri boyanır. Tabi bunları yaparken boyanın derinlik ve tonlamasını ayarlamanız gerekmektedir. Çizimin dışına çıkmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca kara kalem ile yapmış olduğunuz çizgilerin üzerini kapatmanız gerekmektedir. Bu şekilde yaptığınız tabloların satışını sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapabilirsiniz. Sosyal paylaşım siteleri üzerinden kendi hesabınızdan ya da açmış olduğunuz sayfa üzerinden satışını yapabilirsiniz.

Bunun dışında hobi iş yerleri ile anlaşıp tablolarınızın satılmasını sağlayabilirsiniz. Evde yağlı boya tablo yapımı oldukça keyiflidir. Başarılı olduğunuz  takdirde aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Şuan için bir yağlı boya tablo fiyatı en az 75 TL üzerinden satılmaktadır. Günlük sadece bir kaç saatinizi ayırdığınız takdirde çok iyi kazançlar elde edip aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Unutmayalım ki ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız kesinlikle sabırlı olmanız gerekmektedir. Bir anda para kazanmak hayaliyle bir iş yaparsanız kesinlikle zaman ve para kaybından başka elinize bir şey geçmeyecektir. Daha önce sizler için yazmış olduğumuz makaleleri de okuyarak ek iş hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne bilgilerinizi yazarak iş veren firmaların sizlerle iletişime geçmelerini de sağlayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

8 Yorumlar

  1. Evde ek iş fikirleri arıyorum. Elim bu işe çok yatkın yer merkez Zonguldak

  2. ben yapabilim resim hayal gücüme güveniyorm

  3. Yagli boya ve karakalem yapıyorum bu alanda is imkanım olsun istiyorum izmir selcukta oturuyorum

  4. Yagli boya ve karakalem yapıyorum ve bu alanda is imkanım olsun istiyorum izmir Selçuk’ta otruyorum

  5. Yağlı boya yapıyorum ve bunu değerlendirmek istiyorum- Ankara

  6. elimde kendimin eskiden yapmış olduğum tablolar var hiçbirini alan olmadı.

  7. Yaklaşık 20 yıldır yağlı boya tablo yapıyorum. Hazırda bir çok eserim mevcut, 2 kişisel sergi açtım 2 kere de karma sergiye katıldım. Tablolarımı satmak istiyorum. İstanbulda yaşıyorum.

  8. Resim öğretmenliği okuyorum öğrenciyim kara kalem guaj yağlı boya yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.