Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

evde ütü yaparak para kazanma

Ev ortamınızda para kazanabileceğiniz bir diğer ek iş fikri ise ütü yaparak para kazanmaktır. Genellikle ev hanımlarının tercih edebileceği günlük ev işlerini yada çocuk bakımlarını da aksatmadan devam ettirebileceği bir iş fikri sizlere sunuyoruz. Ev hanımıysanız,kendi harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız, aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız bu iş tam size uygun. Bazı tekstil firmasıyla anlaşıp bu işi profesyonel olarak yapabilirsiniz.Bunun dışında sizlere daha uygun gelebilecek fikir ise biliyorsunuz ki ülkemizde çoğu bayanlar artık iş hayatına atılmışlardır. Bu sebeple evlerindeki birçok ev işini yetiştirmekte zorlanmaktadırlar. Hal böyle olunca ütülerini belli ücretler karşılığında bu işi yapan bayanlara vermektedirler. Çalışan bayanların dışında çalışan bekar erkekler veya öğrenciler de ütülerini ücret karşılığı bu işi yapan kişilere vermektedirler. Bu kişilerden biri neden siz olmayasınız?

Evde ütü yaparak nasıl para kazanabilirim?

Öncelikle bu işi yapmaya karar verdiyseniz çevrenizdeki çalışan bayanlara ulaşabilirsiniz. Kendi çevrenizde yapacağınız reklamlarla ilk adımı atabilirsiniz. Sonrasında sosyal medya aracılığıyla sesinizi duyurabilirsiniz. Birçok sayfa ile anlaşarak sizin reklamınızı yapmalarına ikna edebilirsiniz. Bu şekilde daha çok müşteri kitleniz olacaktır. Parça başına belirli bir fiyat belirleyerek müşterilerinize reklamlarınızda kısa açıklamalar da yapabilirsiniz.Kendinize müşteri çekebildiğiniz durumda aylık toplu şekilde kıyafet getirilecektir size ve bu müşteriler sizin ütünüzü beğendikleri takdirde sabit müşteriniz olacaklardır.
Dikkat etmeniz gereken ütülerinizi itina ile yapmak ve işinizde düzenli olmanız.Bunların yanı sıra işinizde ne kadar hızlı olursanız o kadar kıyafet ütüleyebilirsiniz. Bu müşterilerinizin memnun kalmasını sağlar ve sizlere daha çok müşteri getirir. Evde ütü yapabilmeniz için gereken tek şey ütü masası ve ütü. Sıfır sermayeli bir iş fırsatı ve sizlere maddi manevi katkıları olacaktır.

Bu yazımızdan sonra ütü yaparak para kazanmak istiyorsanız çeşitli bloglara,iş ilanlarına yorum bırakabilirsiniz. Ayrıca yorum bölümüne bulunduğunuz şehri, mail adresinizi ve işinizle ilgili açıklamanızı yazarak kıyafetlerini ütületmek isteyen müşterilere ulaşabilirsiniz.Emin olun ki bu işten büyük paralar kazanabilecek ve hatta işinizi daha da büyüte bileceksiniz. Bir sonraki iş fikri yazımızda görüşmek üzere. Hoşçakalın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

2 Yorumlar

  1. Evde mikrofiber bez pakerleme isi yapmak istiyorum

  2. Eve verilebilen her tür iş yaparm.özellıkle dikiş ütü paketleme vs.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.