Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Terzilik Yaparak Para Kazanma

Evde Terzilik Yaparak Para Kazanma

Evde Terzilik Yaparak Para Kazanma

Evde Terzilik Yaparak Para Kazanma

Merhabalar. Her gün sizlere evinizde boş vakitlerinizi paraya çevirmek için yapabileceğiniz iş fırsatlarını paylaşmaktayız. Amacımız sizlere en uygun iş fikrini yazarak aile bütçenize yardım edebilmeniz için ilk adımınızı atabilmeniz. Bugünkü iş fikrimiz evde terzilik yaparak para kazanmak.

Evde terzilik yaparak nasıl para kazanılır?

Günümüzde birçok ev hanımı veya öğrenciler para kazanabilmek için birçok farklı dalda evden iş yapabilmektedirler. Terzilikte bu dallardan biridir. Oldukça iyi parası vardır. Çoğu insanların isten bayan ister erkek ister evli ister bekar muhakkak ki terzi işleri çıkmaktadır. Bir pantolon paçası,bir daraltma işlemi veya sökük bir yeri dikmek gibi basit işlemler için insanlar terzilere para vermektedirler. Sizlerde bu işi evinizde yapabilir ve paranızı kazanabilirsiniz.

Evinizde terzilik yapmak için çok maliyetli malzemelere gerek yok. Bir dikiş makinesi ve çeşitli renkte ipler ile işe başlayabilirsiniz. Hele ki dikiş konusunda tecrübeliyseniz reklamınızı hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Tecrübeli değil iseniz çok kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bu işe karar verdiyseniz öncelikle bu işi yaptığınıza dair reklamınızı yapmanız gerekir. Çünkü bu şekilde insanlar size ulaşabilirler. Önce çevrenizde ki tanıdıklarınıza hatta tanıdık çalışanlara ulaşırsanız onların da çalışan arkadaşları terzilik işleri için size geleceklerdir. Bunun yanı sıra sosyal medya aracılığı ile tanıtımınızı yapabilirsiniz.İletişim bilgilerinizi vererek sizlere ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bu bilgiler dışında terzilik olarak neler yapabildiğinizi de açıklarsanız daha iyi olacaktır. Broşür çıkartmanız halinde bu broşürleri insanlara dağıtarak kendinizi tanıtabilirsiniz.Bu şekilde insanları bu işi yaptığınıza dair bilgilendirmiş olup daha çok müşteri sağlayabilirsiniz.
şuan bir terziye pantolon paçası için gidince en az 7-10 TL para alıyorlar. Evinizde bu işi yaparak hem daimi müşteri bulabilirsiniz. Hem de ciddi rakamda para kazanabilirsiniz.Önemli olan müşteri memnuniyetidir her zaman. O sebeple işinizde hep düzenli olmalısınız ve söylediğiniz tarihte işinizi bitirmelisiniz.

Evde terzilik ile ilgili tecrübeleriniz var ise veya bu işi yapmaktaysanız açıklama yazabilirsiniz. Yorum bölümümüze adınız,şehriniz ve e-mail adresinizi yazarak kişilerin sizlere ulaşımını sağlamış olursunuz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. İyi kazançlar.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

2 Yorumlar

  1. 💙🌟😊merhaba 💙size bir is teklifi sunmak istiyorum 💙aylık 350tl /4000 tl arası maaş almak ister misiniz? Sadece elinizdeki telefondan,siz isteyin firma halletsin😉😊💙❤🌟

  2. Tersiyim iş arıyorum evde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.