gsblogs
Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Terlik Paketleyerek Para Kazanma

Evde Terlik Paketleyerek Para Kazanma

Evde Terlik Paketleyerek Para Kazanma

Evde Terlik Paketleyerek Para Kazanma

Merhabalar. Her güne yeni iş fikirleri ekleyerek sizleri bilgilendiriyoruz.Biliyorsunuz ki günümüzde birçok insanın çalışmaya ve para kazanmaya ihtiyacı vardır.Ailelerin maaşları bile olsa bu maaşlar yetmemekte ve insanları ek iş arayışına yöneltmektedir. Özellikle bayanlar veya üniversite öğrencileri ek iş bularak evlerindeki boş zamanlarını paraya dönüştüre bilmektedirler ve kendi masraflarını kendileri karşılamaktadırlar. Bu şekilde hem aile bütçesine katkıda bulunuyorlar hem de bağımsız bir şekilde paralarını kazanabiliyorlar. Bizde her gün sizlere evinizde birkaç saatinizi vererek para kazanabileceğiniz iş fırsatlarını paylaşmaktayız. Bugünkü yazımızda yine evinizde kolaylıkla yapıp para kazanabileceğiniz bir fikrimizi paylaşıyoruz. Evde terlik paketleyerek para kazanmak.

Evde Terlik Paketleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Günümüzde birçok terlik çeşidi piyasaya çıkmıştır. Ve insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedirler. Özellikle son zamanlarda çıkan peluş terlikler insanların ayaklarını sararak oldukça sıcak tuttuğundan üretici firmalar bunun farkına vararak terlik üretmeye başlamışlardır. Hal böyle olunca evlerinde çalışmak isteyen bayanlara ek iş fırsatları çıkmıştır. Üretilen bu terliklerin paketleme işi evlere dağıtılınca hem iş veren hem de iş alan memnun oluyor. İş veren zamandan ve işçi masraflarından karlı çıkıyor. İş alan ise el çabukluğu ile ne kadar terlik paketleyebiliyorsa ona göre ücretini alıp aile bütçesine katkıda bulunabiliyor.Firmalar sizlere terlikleri göndererek paketlemenizi istiyorlar ve siz paketleyerek satışa hazır hale getirebiliyorsunuz.Bu işi yapan birçok bayan ayda 1750-2000 TL para kazanabiliyor.

Sizlerde bu işi yapmak istiyorsanız terlik üreticisi firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz ilin iş ilanlarına bakmanızı veya bulunduğunuz ilde terlik üreticisi firmalar var ise bu firmalarla iletişime geçmenizi öneririz. Ayrıca yazımızın altına yorum yaparak iş veren firmaların sizlerle irtibat haline geçmesini sağlarsınız. Yorum yazarken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlar ki, adınızı,bulunduğunuz şehri ve e-mail hesabınızı yazmanız gerekiyor. Telefon numaranızı yazmanız halinde yorumunuzu onaylamayacağımızı bilmenizi isteriz. Sizlerde evinizde boş vakti olan ve çalışmak isteyen bireylerden biriyseniz bu iş fırsatı tam size göre. Sadece birkaç saatinizi vererek çok iyi paralar kazanabilirsiniz. iyi kazançlarınız olsun,hoş kalın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

12 Yorumlar

 1. msj lara cvb vermiyorsunuz biz 3 kişiyiz ihtiyacımız var ankaradan yaziyoruz ne zmn geri dönüş yaparsınız

 2. Nezmn cvb vereceksiniz ankaradan katiliyoruz 3 arkadaşız

 3. Valismak iatiyorum bende ankara mamaktayim

 4. Çalışmak istiyorum bende ankara mamaktayim

 5. bu iş için yeterince hızlıyım çalışmak istiyorum

 6. borclardan dolayo vede cocuguma bakacak kimse olmadigi icin eve katki amacli ek is yapmak istiyorum. Denizli / Merkez

 7. Evde terlik paketleme işi yapmak istiyorum 2 kişiyiz yer Zonguldak merkez

 8. Merhabalar evde terlik paketleme işi yapmak istiyorum şuan çocuğum olduğu için onu bırakıp çalışamıyorum elim çok hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Merhaba istanbul maltepede oturuyorum. 4 arkadasiz ayni apartmanda oturuyoruz.Her türlü paketleme işi yaparız.

 10. Bu isi yapmak istiyorum . Istnabul avcilar bolgesindeyim .

 11. Bna verin lütfen😫🙏🙏💓

 12. bende çalışmak istiyorum istanbulda oturuyorum lütfen ihtiyacım var deneyimliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Tema indir
evdeekisilan