Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanma

Merhabalar. Her gün sizlere evde yapılabilecek iş fikirleri sunuyoruz. Bugünkü iş fikrimiz el becerisi olan ve el işinden keyif alan bayanlar için,evde saç tokası yaparak para kazanma.
Günümüzde bayanlar kendilerini birçok farklı alana yönlendirerek aile bütçesine katkıda bulunmaktadırlar. Ve bu şekilde ciddi manada çok iyi paralar kazanan insanlar bulunmaktadır. İşe küçük küçük başlayıp sonrasında büyük başarılar elde edebilmişlerdir. Sizlerde birşeyler başarmak istiyorsanız belki bu iş fikri de tam size uygundur. Evde saç tokası yapımı beceri isteyen bir iştir. İster kendi tokalarınızı kendiniz yapıp satabilirsiniz. İsterseniz de saç tokası işi veren firmalarla anlaşabilirsiniz.Bu yazımızı biraz detaylandıralım.

Evde saç tokası yaparak nasıl para kazanılır?

Öncelikle el becerinize güveniyorsanız kendi saç tokalarınızı oluşturup satabilirsiniz. Bunu yapabilmek için saç tokaları tasarlamanız gerekiyor. Birbirinden farklı,güzel renklerde tasarladığınız tokaların satışı gayet iyi olacaktır.Tasarladığınız tokaların satışını maliyeti üzerine kar koyarak gerçekleştireceksiniz. Fazla kar almanız sizlere müşteri kaybettirecektir. O sebeple orta oranda bir kar kazanmanızı öneririz.Kendi reklamınızı yaparak bir müşteri çevresi oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda online satışlar oldukça popüler olmuştur. Sizlerde bir sosyal hesap ile tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok sayfa ile anlaşıp sizin reklamınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.Bunların dışında yaptığınız tokaların satılması için butiklerle,tuhafiyelerle anlaşabilirsiniz. Bu şekilde daha fazla toka yapıp daha çok satışını sağlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra evlere toka işi veren birçok firma bulunmaktadır. Firmalar gerekli malzemeleri ve bir toka örneği vererek evlerinde çalışmak isteyenlere iş veren oluyor ve bu şekilde hem işçi masraflarından kurtuluyorlar hem de işe ihtiyacı olan insanlara yardım etmiş oluyorlar. Sizinde el beceriniz ve yaratıcılığınız var ise bu işe başlayarak büyük paralar elde edebilirsiniz. Toka yapımı oldukça keyifli bir iştir. İş verenlerin sizlerle iletişimi için ve saç tokası yaptığınıza dair reklamınızı yapmak için yorum bölümümüze yazabilirsiniz. İsim,şehir ve e-mail adresinizi yazmanız sizlere ulaşılmayı sağlayacaktır. Her gün sizlere evde yapabileceğiniz iş fikirleri sunmaktayız. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

8 Yorumlar

  1. Ankara dan katılıyorum toka yapmak istiyorum dönüş yaparmisiniz

  2. Bnde bu isi yapmak istiyorum

  3. Eglenerek evinde oturarak ek is yapmaya evet diyorsan dm lutfen… 👍 CAlisma saati de yok😍 cayini 🍷kahveni☕ icerken,ayaklarini uzatmis televizyonunu izlerken📺 , gittigin heryerde hatta altin günlerinde bile rahatlikla cebine harclik👛👛 cikarabilecegin bir is imkani 👏👏👏 ogrenci 🎓 calisan 💼 ev hanimi bayanlar 💄💄 kendi işimin patronu olacağım, tamda istedigim diyorsan bu firsati kacirma!!! DM’ye 👈🏼 🌟🌟

  4. çalışırız 3 kişiyiz

  5. Bağcılar istanbul bu isi yapabiliriz

  6. Bursa bende saç tokası yapmak istiyorum filografi_evrim istegram sayfam dan el becerileri mı göre bilirsiniz

  7. Mrb bende evde boncuk işleri yapmak istiyorum bana ulaşır mısınız izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.