Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Sabundan Ürün Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Sabundan Ürün Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Sabundan Ürün Yaparak Para Kazan

Evde Sabundan Ürün Yaparak Para Kazanma Yolları

evde sabun yaparak para kazanma yolları

Günlük olarak sizlere evde ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere evde sabundan ürün yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sitemizde hergün sizlere farklı kategorilerden iş fırsatları hakkında bilgi vermekteyiz. Amacımız size en uygun olan işi yaparak para kazanabilmeniz. Birçok yoldan para kazanılabildiği gibi sabun yaparak da para kazanabilirsiniz. Sabundan yapılan ürünler şuan çok popüler durumda ve insanların beğenisini almış durumda. Maliyeti az ve karı çok olan bu ürünlerin yapımı da oldukça basit.
Sabundan birçok ürün yapılabilmektedir. Şuan için en çok satışı olan ürünler; saksıda sabun çiçekler, sabundan meyve sepeti, sabun bebek şekeri,mevlit şekeri,sabun isimlik v.s

Sabun ürünleri için gerekli ürünler

-Sabun
-Akrilik boya
-Tüp

Sizlere bu konuda kısaca bilgi vererek anlatmaya başlayacağım. Sabundan ürün yapabilmek için öncelikle adından anlaşılacağı üzere sabuna ihtiyacımız var. Beyaz banyo sabunlarını kullanmadığınız tencere içine rendeleyerek ocakta ertimeye alın. Eriyen sabunları soğutun ve hamur gibi yoğurun. Hamura şekil vermek kolaydır biliyorsunuz. Bu şekilde olan sabunlar belirli şekillere getiriliyor. Çiçek yapmak istiyorsanız çiçek, Meyve yapmak istiyorsanız o şekli vereceksiniz. İsimlik veya mevlitler için dağıtılmalık ürün yapacaksanız eritilmiş sabunları kalıplara dökerek 1 gün bekleyip sonuca ulaşabilirsiniz.

Sabun Ürünlerinin Nasıl Satarım

Sabundan ürünler yapmak zor bir iş değildir aksine gayet pratik ve keyifli bir iştir.İnternet aracılığıyla da öğrenebilirsiniz. Fakat artık tüm il ve ilçeler de hatta köylerde bayanlara yönelik sosyal kurslar açılmaktadır. Bu kurslarda sabun da dahil olmak üzere birçok ayrı bölümde eğitim verilip,iş öğretilmektedir. Sonrasında kursun tamamlandığına dair verilen sertifika ile bayanlar başka yerlerde aynı kursun hocalığını yapabiliyorlar.
Diğer türlü satışı ise online satışla mümkün olmaktadır. Yapılan ürünler sosyal ağ yardımı ile tanıtılıyor ve birçok insana ulaşılıyor. Bu işi yaptığınız bilindiğinde çoklu sayıda siparişler sizlere güzel gelirler getirecektir.Bu sayede internet aracılığıyla ticaret yapılmış oluyor ve gerçekten büyük ölçüde bütçeye katkısı oluyor.

Sizlerde evde para kazanmaya bu işle başlamak istiyorsanız fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca yorum bölümüne e mail adresinizi yazarak iş verenlerin veya ürün siparişi vermek isteyen kişilerin sizlerle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.