Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Nedime Tacı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Nedime Tacı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Nedime Tacı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Nedime Tacı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri konusunda bugün sizler için evde nedime tacı işi yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce sizlere internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü az bir sermaye ile çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde nedime tacı işi için oldukça uygun bir zamana girmiş bulunmaktayız. Sizler de evde nedime tacı işi ile iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde nedime tacı işi yaparak aylık 500-1500 TL arası bir kazanç elde etmiş olursunuz. Sözü fazla uzatmadan hemen konuya geçelim.

Evde Nedime Tacı Nasıl Yapılır

Nedime tacı ile nasıl para kazanılır demeden önce evde nedime tacının nasıl yapıldığını öğrenelim öncelik olarak. İlk başta gerekli malzemeler nelerdir ona bakalım. İlk önce kalın tel, kargaburnu (başka bir kesici de olabilir), çiçek (yapay ya da canlı olabilir bir de küçük büyük karışık olmasına dikkat ediniz.), çiçek sapı sargı bandı  ve son olarak ince tel almanız gereken malzemelerdendir.  Yapılışına gelecek olursak ; İlk başta kafa ölçüsü almak için kullanacağınız kalın teli kesiyorsunuz. Sonra teli kafaya uygun olacak biçimde yuvarlak yapıyorsunuz. Daha sonra saplarını kısaltmış olduğunuz çiçekleri ince tel ile yuvarlak yapmış olduğumuz kalın tele tutturunuz. Son olarak kuru yeşil kurdela gibi süsler ile sararak doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. Bundan sonrası sizin zevkinize kalmış.

 

Evde Nedime Tacı İşi ile Nasıl Para Kazanalır

Evde nedime tacı yaparak para kazanmak için öncelik olarak çevrenizde bulunan insanlara göstererek işe başlayınız. Çünkü çevrenizde ki insanlar düğünü olan kişilere sizin reklamınızı sizden daha iyi yaparlar. Bunun dışında çeyiz işi yapan iş yerlerine ürünlerinizi bırakarak daha hızlı satışını yapabilirsiniz. Ayrıca bu iş ile uğraşan firmalarla anlaşarak aylık düzenli bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bu firmaların iletişim bilgilerini internet üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu işin dışında diğer ek işleri de okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü diğer ek iş fikirleri ile kendinize en uygun işi bulmuş olursunuz. Ayrıca daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

1 Yorum

  1. Yardımınızı rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.