Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Mum Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Mum Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Mum Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Mum Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Mum Yaparak Para Kazanma Yolları
Evde Mum Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde yapılacak bir çok ek iş fikirleri vardır. Bunlardan bir tanesi de evde bulunan eski kullanılmış mumları renklendirerek ve tasarlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bütün herşeyi sizlerle paylaşarak farklı bir ek iş hakkında bilgi edinmenizi sağlayacağız. Kesinlikle evde mum yapmanın zor olduğunu düşünmeyin. Çünkü yapacağınız iş çok basit. Fazla uzatmadan konuya geçeyim.

Evde Mum Yapımı


Evde mum yapmak için gerekli ürünler renkli mumlar, mumu neyin içine dolduracaksınız bunu bilmeniz gerekmektedir. Örnek verecek olursak bunlardan bir tanesi normal su bardağı, kadeh şeklinde bardak bunların dışında sert bir cisim kullanabilirsiniz böylelikle hazırlamış olduğunuz mumu rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Mum yapmak için farklı renklerde olan mumları eritip karıştırıyorsunuz. Eriyen mumları karıştırdıktan sonra neyin içine bırakacağınızı düşündükten sonra içine bırakıyorsunuz. Bıraktıktan sonra ister şekil verirsiniz isterseniz direk bardağı renklendirerek daha farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca eritip kuruduktan sonra muma makas yada bıçak ile ayırarak çok farklı şekiller verebilirsiniz. Mum yapımı ve şekillendirmesi için alttaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Evde Yaptığınız Mumları Nasıl Satabilirim

Evde yaptığınız mumları satmak için çok fazla uğraşmanıza gerek yoktur. Estetik ve göze hoş gelen bir mum ucuz ve çekici olduğundan dolayı satışı çok rahat olacaktır. Satış yapmak için öncelik olarak yakınlarınızda bulunan tuhafiye, market, süs eşyası satan iş yerlerine uygun bir fiyata yaptığınız ürünleri satabilirsiniz. Zaten yakın çevrenizdeki iş yerleri sizin için yeterli olacaktır. Ama bana yeterli gelmez derseniz eğer alışveriş sitelerine girerek bir hesap oluşturup yaptıklarınızı çok rahat bir şekilde satabilirsiniz. Bunun dışında mum işi ile uğraşan firmalar ile iletişime geçerek satış yapabilirsiniz ve onların bir alt bayisi olabilirsiniz. Firmaların sizlerle iletişim kurmaları için alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Ek iş fikirleri konusunda sizlere yeni bilgiler vermek için hergün araştırma yaparak sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Araştırmamızı istediğiniz bir konu olursa yine alt kısımda bulunan yorum bölümüne istediğiniz konuyu yazarak sizler için araştırma yapmamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca internetten para kazanma yollarını okumayı unutmayınız. Bu konuda sizlere birçok konu hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

1 Yorum

  1. Eglenerek evinde oturarak ek is yapmaya evet diyorsan dm lutfen… 👍 CAlisma saati de yok😍 cayini 🍷kahveni☕ icerken,ayaklarini uzatmis televizyonunu izlerken📺 , gittigin heryerde hatta altin günlerinde bile rahatlikla cebine harclik👛👛 cikarabilecegin bir is imkani 👏👏👏 ogrenci 🎓 calisan 💼 ev hanimi bayanlar 💄💄 kendi işimin patronu olacağım, tamda istedigim diyorsan bu firsati kacirma!!! DM’ye 👈🏼 🌟🌟

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.