Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Kına Kesesi İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kına Kesesi İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kına Kesesi İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kına Kesesi İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri hakkında günlük olarak siz değerli okurlarımız için ek işleri yazıyoruz. Bugün ki yazımızda sizlere evde kına kesesi işi yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi sizlere daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemiz sayesinde az sermaye ile çok iyi kazançlar elde etmiş olursunuz. Konumuza dönecek olursak evde kına kesesi yapmak basit ve kolay bir iştir. Ayrıca kına işi ile çok iyi kazançlar elde etmiş olabilirsiniz. Evde kına kesesi işi yaparak ortalama aylık 1500-2500 TL arası bir kazanç elde etmiş olursunuz. Sözü fazla uzatmadan hemen konuya geçelim.

Evde Kına Kesesi İşi ile Nasıl Para Kazanılır?

Evde kına kesesi ile nasıl para kazanacağınızı öğrenmeden önce evde kına kesesinin nasıl yapılacağını öğrenmeniz gerekmektedir. Öncelik olarak kınadan bir tatlı kaşığı alarak streç filme sarın. Ardından tül kumaşa sarıp ortasına yapma çiçek koyunuz. Daha sonra ise tül kumaşı kurdele ile bağlayıp kese şeklini veriniz. Üçüncü olarak kilitli poşete kuru yemişten koyunuz. Daha sonra ise mendille beraber hepsini tül keseye koyunuz ve artık kına keseniz hazır. Yapılışı bu kadar basittir. Artık nasıl para kazanacağınız kısmına gelelim. Öncelik olarak çevrenizde bulunan kişilere söyleyerek işe başlayın. Hatta yaptığınız ürünlerden gösterin. Çünkü çevrenizdeki insanlar sizlerin reklamını sizden çok daha iyi yaparlar. Bunun dışında çeyiz işi ile uğraşan iş yerlerine bırakarak daha hızlı satışını yapabilirsiniz. Ayrıca bu iş ile uğraşan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarla iletişime geçerek aylık düzenli bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu firmaların iletişim bilgileri için alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bunların dışında sosyal medya üzerinden de satışını yapabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden açacağınız hesaplar sayesinde yaptığınız ürünleri sergileyebilirsiniz ve daha kısa süre de daha çok satış yapabilirsiniz.

Bu yazımızın da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bundan önce ki makalelerimizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü diğer ek iş ilanlarını okuyarak size en uygun iş hangisi ise onu seçerek iş hayatına girmiş olursunuz. Ayrıca daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Böylelikle sermayesiz bir şekilde daha iyi kazançlar elde etmiş olursunuz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

7 Yorumlar

  1. Evde ek iş arıyorum. Ev hanımıyım evde kına paketleme işi istiyorum Bana ulaşırsanız sevinirim İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyorum

  2. Evde kına keseleme işini istiyorum 10 kişilik bir grubumuz var daha önce yapmıştık adana yüregir de oturuyorum dönüş yapılırsa sevinirim

  3. Evde her türlü iş yaparım ekibin var

  4. 2 kisiyiz Evde ek is istiyoruz bu ise cok fazla ihtiyacimiz var donerseniz cok memnun oluruz

  5. bu isi yspmak istiyorumm

  6. Mrb iş almak istiyorum cvp verirseniz çok memnun olurum

  7. Dilara üzülmez

    Acil iş arıyorum lütfen hemen onaylayın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.