Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Kasnak İşi Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Evde Kasnak İşi Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Evde Kasnak İşi Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Evde Kasnak İşi Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Bugünkü yazımızda evde kolaylıkla para kazanmanıza yönelik bir ek iş fikri olan evde kasnak yaparak para kazanmanın yollarından bahsedeceğim.Bu işten para kazananlardan biri de benim ve gerçekten tavsiye ediyorum. Maliyetli bir iş fakat alıcısı çok fazla. Kasnak işi son günlerde çok popüler oldu. Özellikle çeyiz içerisinde olması gereken ürünler son zamanlarda fazlaca talep görmektedir. Ve böylece evde oturarak para kazanmak isteyen bayanların önü açılmıştır. Şimdi sizlere kısaca bu iş hakkında bilgi vereyim.

Kasnak İşi İçin Gereken Malzemeler

-Çivili Kasnak
-9 Numara kasnak ipi
-Saydam tutkal
-Boncuk

Evde Kasnak İşi Nasıl Yapılır?

Kasnak çeşitlerini tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Kare,yıldız,dikdörtgen kasnak çeşitleri bulunmaktadır. Kasnak sarma işlemi hemen hemen hepsinde aynı şekildedir. İpi kasnağın en başındaki çiviye bağlıyoruz ve çivilerin hep en karşısında olan çiviye ipi getir götür yaparak sarıyoruz. Taki son çiviye kadar bu işlem devam ediyor. İşlemin en sonunda sardığınız iplikler kasnağın şeklini almaktadır. Bu işlemden sonra iplerin kesiştiği yerlere saydam tutkal damlatarak iplerin yapışmasını sağlıyoruz. Hem arkasına hem önüne tutkal yapıştırırsak daha kuvvetli olmuş olur takımlarımız. Tutkallar kurumaya bırakılır. Yaklaşık 3 saat sonra Kasnağın ön kısmına sınır olan yerlere tekrar tutkalla boncuk yapıştırabilirsiniz. Boncuk zevki size kalmış birşey. Tuhafiyelerde bu iş için yarım inciler,farklı boncuk modelleri bulunmaktadır. Sonrasında makasla keserek peçeteleri ortaya çıkarmış olursunuz.

Evde Kasnak İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Bu ürünlerin satışı için öncelikle kendi çevrenize tanıtımını yapmanız çok önemli. Çevreden sonra kendi reklamınızı sosyal medya hesapları ile kendiniz yapabilirsiniz. Kasnak işi özellikle yeni evlenecek bayanların en çok tercih ettiği işlerden biridir. Karı oldukça yüksektir. İsteyene takım halinde yapabilirsiniz. İsteyene verdiği sayıca yapabilirsiniz. Ona göre bir fiyat çıkarırsınız. Benim bulunduğum bölgede malzemeler oldukça pahalıydı. Bu sebepten maliyetim yüksek oldu. Fakat bulunduğunuz bölge tuhafiyelerin bol olduğu bir yer ise ve malzemeleri toptan aldığınız takdirde maliyeti düşürebilirsiniz ve sonrasında çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Bundan önceki konulara da bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu konu hakkında yorumlarınızı bekleriz. Hayırlı günler.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

2 Yorumlar

  1. Ayşe Sağdemir

    Doğum nedeniyle ev hanımıyım ve ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  2. İşe ihtiyacım oldugundan yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.