Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazanma Yolları

Günlük olarak sizlere ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya çalışıyoruz. Tabi bunların içinde okumanız gereken bir yazı söyleyelim. İnternetten para kazanma yolları hakkında yazmış olduğumuz makalemizi kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sıfır sermaye ile belli bir süre sonra çok rahat bir şekilde aylık kazançlar elde edebilirsiniz. Bunu yapmak için fazla bir sermayenizin de olmasına gerek yok o yüzden kesinlikle internetten para kazanmak için okuyunuz.

Bu yazımızda sizlere evde dekoratif vazolar yaparak para kazanma yolları nelerdir, nasıl dekoratif vazo yapabilirim. Bu soruların cevaplarını paylaşacağız. Evde yapmış olduğunuz dekoratif vazolar sayesinde aylık 1000-2000 TL gibi kazançlar elde edebilirsiniz. Yapmak içinde saatlerce uğraşmanıza da gerek yoktur. Sözü fazla uzatmadan hemen konuya geçelim.

Ede dekoratif vazo yaparak para kazanmak
Evde dekoratif vazo yaparak para kazanma yolları

Evde Dekoratif Vazo Nasıl Yapılır?

Evde dekoratif vazo yapmadan önce maliyeti düşürmek için neler yapmanız gerektiğinden bahsedelim. Öncelik olarak vazo yerine büyük bardaklar tercih etmeniz maliyeti sıfıra yakın yapacaktır. O yüzden bir vazo alıp ona şekil verip satmayı düşünmeyin. Çünkü bu sizler için çok masraflı olur. Vazo satın alıp onu dekoratif hale getirmek istiyorsanız bunları özel müşterilerinizden alacağınız siparişlere saklayın. Büyük cam vazoyu aldıktan sonra değişik modellerde yapıştırma kağıtlar ile süslemesini yapıyorsunuz. 15 dakika bile sürmeden dekoratif vazo yapmış oluyorsunuz.

Evde Yaptığınız Dekoratif Vazoları Nasıl Satacaksınız?

Evde yaptığınız dekoratif vazoları satmak için öncelik olarak çevrenizde bulunan insanlara gösterin. Çevrenizde bu işle uğraşan iş yerlerine bir kaç numune bırakın insanların dikkatini çekmesi için. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğunuz ürünlerin fotoğraflarını bırakarak insanların görmesini sağlayın. İlk başta fiyatlarınızı yüksek tutmayın ki belli bir müşteri potansiyeliniz olsun. Bunun dışında bu iş ile uğraşan firmalar ile anlaşarak aylık düzenli bir kazanç elde edebilirsiniz. Alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Yazdığımız satış fikirleri dışında daha birçok fikir bulunmaktadır. Sizler bunları araştırarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bunun dışındaki diğer yazılarımızı da okumanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Evde ek iş fikirleri hakkında yazmış olduğumuz yazıları okuyarak sizlere en uygun iş fikrini bulabilirsiniz. Başka yazılarımızda görüşmek dileğiyle. Bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

1 Yorum

  1. Merhaba iyi gunler Karamanda yasiyorum el islerinde deneyimim ve yetenegim var Sizinle birlikte calismak isterim insallah donersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.