Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Dekoratif Lamba Yaparak Para Kazanmak

Evde Dekoratif Lamba Yaparak Para Kazanmak

Evde Dekoratif Lamba Yaparak Para Kazanmak

Evde Dekoratif Lamba Yaparak Para Kazanmak

Bugünkü ek iş fikirleri makalemizde evde dekoratif lamba yaparak para kazanmak ile ilgili bilgiler vereceğiz. Biliyorsunuz ki abajur,lambader,masa lambası,avize vs. Bayanlar tarafından oldukça tercih edilen ürünlerdir. Birçok bayan bu saydığımız ürünlerin daha dekoratif olması taraftarıdır. Dekoratif ve sıra dışı ürünler yaparak oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. El becerilerinizi her geçen gün geliştirerek farklı dallarda para kazanabilirsiniz. Evde boş oturmak yerine sadece birkaç saatinizi vererek iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Maliyeti düşük olan dekoratif lamba yaparak para kazanabilirsiniz. Birkaç dekoratif lamba yapımından bahsedeceğiz.

Balon ve ip kullanarak sıra dışı bir avize yapabilirsiniz. Az malzeme ile yapacağınız avizeye herkes bayılacak. Bu avizeyi yapmak için balonu şişirmekle ilk işe başlayabilirsiniz. Daha sonra balonun uç kısmına işaret koyun. İplerle balonun etrafını karışık bir şekilde sarın. İp sarılmış balonun tamamını tutkal ile kaplayınız. Tutkalın kurumasını bekleyiniz. Kuruyan tutkalın içindeki balonu patlatarak balonu iplerin içerisinden kurtarın. Bu işlemlerden sonra maliyeti az ama kendini mükemmel olan avizenize kavuşmuş olursunuz. Bu avizeyi çevreniz dahil olmak üzere birçok kişiye göstererek satışını sağlayabilirsiniz.

Evde dekoratif lamba yaparak para kazanmak
Evde dekoratif lamba yaparak para kazanmak

Diğer ilginç ve güzel olan avize modelimiz su şişesinden dekoratif lamba yapımıdır. Bu lamba yapımı için gerekli olacak malzeme bir adet beş litrelik su şişesidir. Şişeyi kaplayacak sayıda plastik kaşık ve silikon yapıştırıcı gerekmektedir. Lambamızın yapımında öncelikle kaşıkları saplarından ayırmanız gerekmektedir. Ardından plastik şişenin üzerine tek tek yapıştırınız. Bu şekilde bir avize görünümü kazanacaktır. Daha sonra içerisine lambayı yerleştiriniz. Az maliyetle yapılan bu avize modelleri birçok insan tarafından severek kullanılacaktır. Sizlerde aile bütçenize katkıda bulunacaksınızdır.Dekoratif lamba yapımı için sizlere iki örnek vermiş olduk. Bu örnekleri kendi hayal gücünüzle de çoğaltabilirsiniz.

Evde Yapılan Dekoratif Lambaları Nasıl Satacağım?

Evde yapmış olduğunuz dekoratif lambaları satmak için öncelik olarak çevrenizde bulunan insanlara göstermeniz gerekmektedir. Tabi insanların görüşleri doğrultusunda daha farklı ürünler yapabilirsiniz. Çevrenizde ki insanlara yaptığınız satışlar sizler için yeterli gelmiyorsa çevrenizde bulunan dekoratif ürünler satan iş yerlerine bırakarak da satış yapabilirsiniz. Ayrıca internetten satışını yaparak çok rahat bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bunun dışında bu iş ile uğraşan firmalar ile anlaşarak aylık düzenli bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

Bunun dışında birçok satış yöntemi bulunmaktadır. Bunları da artık sizlerin bulması gerekmektedir. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Telefon numaranızı kesinlikle yazmayın. Diğer konularımızı da incelemeyi unutmayın. Hayırlı kazançlar dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.