Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Çorap İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Çorap İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Çorap İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Çorap İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri konusunda sizler için birçok konu yazmış bulunmaktayız. Bunlardan bazıları ise kesinlikle okunması gereken konular olduğunu düşünüyoruz. Bunlardan bir tanesi ise internetten para kazanma yolları hakkında yazmış olduğumuz makalemizdir. Bu makalemiz sayesinde internetten para kazanma yollarını öğrenebilirsiniz ve böylelikle sermayesiz para kazanabilirsiniz. Hemen konumuza dönelim ve bugün ki ek iş fikrimiz ise evde çorap işi yapara kazanma yollarıdır. Kesinlikle yapılması gereken bir konu olduğunu düşünüyoruz. Bayanların alışveriş hastalığını biliyorsunuz. O yüzden bunu sizlerde fırsata çevirerek aylık 1500-2000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken makalemizin alt kısımlarını okumanızdır. Sözü fazla uzatmadan konuya geçelim hemen.

Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır?

Evde çorap işi yaparak para kazanmanın birçok y0lu vardır. Bunlardan ilk olarak evde kendi yapmış olduğunuz çorapları satarak para kazanmakdır. Diğeri ise satın aldığınız çorapları satarak para kazanmaktır. Biz sizlere satın alarak para kazanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü daha önce sizler için yazmış olduğumuz evde çorap süsleme işi yaparak para kazanma yolları gibi bir iş değildir. Bu çorapları alırken toptan alabileceğiniz bir yer olmalıdır. Yoksa gidip iş yerinden alıp başkasına satmak mantık işi değildir. Zaten ucuz olmaz daha pahalı olur. Bunun dışında bu iş ile uğraşan firmalarla anlaşarak çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Bu firmalarla iletişime geçmek için alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bunun dışında internet üzerinden  bu firmaların iletişim bilgilerini bularak hemen işe başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken aldığınız çorapları hemen satarak para kazanmaktır.

Evde Çorap İşi Yaparak Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Satın aldığınız çorapları satmak için yapmanız gereken çevrenizde ki insanlarla bir araya gelerek onlara yaptığınız işten bahsetmeniz gerekmektedir. Onları korkutmadan yaptığınız işin özellikleri hakkında yavaş yavaş bir şeyler sezmelerini sağlayın. Siz bunları yaptıktan sonra zaten onlar sizdeki ürünleri görmek isteyeceklerdir. Tabi yapacağınız  iş sadece bayanlara özgü olmasın ya da erkeklere göre olmasın. Her ikisi de olsun hatta çocuk çorapları da olsun. Amacınız ucuz alıp ucuz satmaktır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

19 Yorumlar

 1. Ev hanımıyım Evde iş imkanı istiyorum Bana ulaşırsanız sevinirim İstanbul Gaziosmanpaşa oturuyoruz

 2. Ekibimiz var bu işi yapabiliriz

 3. Bu isi yapabiliriz bilgi verirseniz seviniriz

 4. Eşim için evde çorap işi istiyorum Manisa yunus Emre

 5. ekibim var bilgi verirseniz sevinirim.

 6. Merhaba ekibim var daha önce bu gibi paketleme ve işleri yaptık ihtiyacımız var var yardımcı olur olursanız olun sevinirim

 7. Ek gelir kazanmak istiyorum eve katkı sağlamak istiyorum

 8. Dönüş. Yapın. Lütfen

 9. Çok iktiyacım var

 10. Yaparim bilgi albilormiyim

 11. Mersinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın ekip arkadaşlarımda var

 12. Lutfen bana cok acil donus yaparmisiniz bu ise gercekten cook ihtiyacimvar her turlu paketle isidi yapabilirim ve elimde cok hizlidir

 13. İstanbul güngörende yaşıyorum .paketleme işi varsa yardımcı olur musunuz

 14. Dönüş yaparsanız sevinirim

 15. Evde paket işi yapmak istiyorum

 16. Kayseri paketleme işi yaparim

 17. Merhaba kolay gelsin izmirde oturuyorum evde is imkani istiyorum yardimci.olurmusunuz…

 18. Evde ek iş arıyoruz izmir bornova

 19. Bende bu işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.