Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Çiçek Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Çiçek Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Çiçek Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Çiçek Yaparak Para Kazanma Yolları

Çiçek alma işi bizim ülkemizde oldukça yüksek bir orana sahiptir. Çünkü bir bayan oturmaya gittiği arkadaşının evinde çok beğendiği bir çiçek olursa direk sorar bunu nereden aldın. Fiyatı ne kadar diye birçok soru sorar. Ya da çok beğendiği bir çiçek olduğu an hemen almak ister. Sizlerde evde ek iş fikirleri olarak evde çiçek işi yapabilirsiniz. Çiçek yapmak için bir maharetenizin olmasına gerek yoktur. Yapacağınız çiçek yapay olduğundan dolayı sizler bu konuda oldukça rahat edeceksinizdir. Bir çiçeğin maliyeti ortalama 10-20 TL arasıdır. Sizin emeğinizle beraber tabi çiçeğinde gösterişli olması gerekmektedir. Böylelikle satış fiyatınız tek çiçek fiyatı olarak ortalama 30-60 TL arasıdır. Sizlerde evde ek iş  olarak çiçek işi yaparak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Para Kazanmak için oldukça ideal bir yol diyebilirim. Sözü fazla uzatmadan hemen çiçek nasıl yapılır kısa bir tarifini verelim.

Evde Çiçek Nasıl Yapılır

Evde Çiçek Yaparak Para Kazanma Yolları
Evde Çiçek Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde çiçek yapmak için öncelik olarak birkaç malzemeye ihtiyacınız olacaktır. Bunlardan ilk olarak toptan almış olduğunuz çiçek modelleridir. Almış olduğunuz bu çiçekler için bir de vazo almak zorundasınız. Tabi bu vazoların türleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları kil vazo, tahta vazo, plastik vazo vs. tabi bunlardan evinizde birkaç çeşidinin olması gerekmektedir. Küçük bir çiçek için kil vazo kullanmak hiç mantıklı olmaz ve kar edeyim derken zarar edersiniz. Bu vazoların içini beyaz eşyacılar da oldukça fazla olan köpüklerle doldurmalısınız. çiçeğin sapının en rahat girdiği ve daha estetik durduğu için biz tavsiye ediyoruz. Ayrıca farklı renklerde tül bulundurmalısınız. Çünkü tüller ile çiçeğin etrafını süsleyebilirsiniz. Tabi bundan sonrası sizin hayal gücünüze kalmış ya da internetten en güzel çiçek modellerine tıklayarak bu modelleri de yapabilirsiniz.

Evde Yaptığınız Çiçekleri Nasıl Satabilirsiniz

Yapmış olduğunuz çiçekler için öncelik olarak sosyal medya üzerinden hesaplar oluşturun. Yapmış olduğunuz çiçeklerin fotoğraflarını burada paylaşın. Ardından çevrenizde ki insanları açmış olduğunuz sayfaya davet edin. Ardından haftada bir gün kesinlikle yeni bir fotoğraf paylaşın. Paylaştığınız fotoğraflardaki çiçeklerin hepsini yapmak zorunda değilsiniz. Bazılarını internetten bulun atın. Amaç sadece ilgi çekmek insanların sizin bu işle uğraştığınızı fark ettirmektir. Böylelikle çevrenizdeki insanlara çok güzel bir reklam yapmış oldunuz. Ayrıca çevrenizde bulunan çiçekçiler ile anlaşarak yapmış olduğunuz çiçeklerin satışını buradan da yapabilirsiniz. Ayrıca bu iş ile uğraşan firmalar direk sizlere ürünleri gönderiyorlar ve sizlere emek parası veriyorlar. Sizlerde bu firmalar ile anlaşarak aylık düzenli bir şekilde sipariş alabilirsiniz. Böylelikle aylık belli bir kazanç elde etmiş olursunuz.

Bu yazımızın da sonuna geldik. Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle. Alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca diğer yazılarımızı da okuyarak size en uygun ek iş ilanlarını yakalamış olursunuz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.