Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Cam Boyama Sanatı İle Para Kazanmak

Evde Cam Boyama Sanatı İle Para Kazanmak

Evde Cam Boyama Sanatı İle Para Kazanmak

Evde Cam Boyama Sanatı İle Para Kazanmak

Günümüz şartlarının zorlaşması ile birçok kişi ek iş arayışına girmektedir. Sizlere her gün yeni iş fikirlerinden bahsederek yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sitemizde bahsettiğimiz iş fikirlerinin bazıları güç ve yetenek ister bazılarını ise her el becerisi olan yapabilir. Yani evde çalışarak para kazanmak isteyen her insana yardımcı oluyoruz. Bu yazımızda evde cam boyama sanatı ile para kazanma fikrinden bahsedeceğiz.

Evde Cam Boyama Sanatı İle Para Kazanmak
Evde Cam Boyama Sanatı İle Para Kazanmak

Son zamanlarda özellikle bayanların dikkatini çeken birçok farklı iş dalı gelişmiştir. Bu iş dalları sayesinde bayanlar hem ev ekonomisine katkıda bulunmakta hem de el becerilerini geliştirebiliyor ve çevre edinebiliyorlar. Evde cam sanatı yaparak para kazanma yöntemimiz de hem keyifli hem de oldukça kazançlı bir iş fikridir. Gelelim bu iş fikrimizin detaylarına.

Cam boyama için malzemeler:

Akrilik boya
Ponpon
Vernik
İnce Fırça
Cam Obje

Cam Boyama Yapılışı:

Cam boyamak için gerekli olan malzemeleri aldıysanız bu işe başlayabilirsiniz. Cam obje olarak en çok kullanılan kavanozları örnek vererek anlatalım. Öncelikle kavanozunuzu ne renk yapmak istiyorsanız boyanızı hazırlamak ile işe başlayın. Cam obje için boyanızın çok sıvı olması gerekmiyor. Hafif sulandırıp ponpon tekniği ile önce boya sonra kavanoza sürün. Kavanozun her yerinin kapanması gerekiyor. Kavanozunuzu saydam cam kısmı iyice kapanana kadar bu işlemi yapınız. Sonrasında ponpon tekniği ile boyadığınız kavanozunuzun üzerine istediğiniz çizimi ince fırça ile yapabilirsiniz. Dilerseniz baharat isimleri,dilerseniz kendi adınızı yazabilirsiniz. Bunların yanı sıra yeteneğiniz var ise daha farklı çizimler yapabilirsiniz. Ayrıca transfer işlemi ile hazır desenleri kavanozunuza yapıştırabilirsiniz. Bu işlem sonunda vernikleme işlemini yapabilirsiniz. İnce tabakalar halinde vernikledikten sonra kurutup kullanabilirsiniz.

Cam boyama sanatı hakkında biz sizlere kısa bir tanıtım yaptık. Bu alanda para kazanmak istiyorsanız kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz. Halk eğitim merkezlerinin kurslarına veya özel kurslara katılarak bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde bu sanatı evinizde yaparak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel ürünler çıkarırsınız yada birçok cam üzün yapıp elinizdekileri satma çabası gösterirsiniz. Gerek kendi çevrenizde gerekse de sosyal medyada iyi bir reklam yaparak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Hayırlı kazançlar dileriz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

1 Yorum

  1. Evde ek iş fikirleri ile ilgili bilgi almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.