Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Butik Sabun Yaparak Para Kazan

Evde Butik Sabun Yaparak Para Kazan

Evde Butik Sabun Yaparak Para Kazan

Evde Butik Sabun Yaparak Para Kazan

Evde ek iş fikirleri olarak günlük olarak siz değerli okurlarımız için makale paylaşmaktayız. Bu makalemizde ise sizlere evde butik sabun yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce siz değerli okurlarımız için daha önceden yazmış olduğumuz ek iş fikirleri hakkında ki makaleleri okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Evde butik sabun yaparak aylık olarak net kazançlar elde edebilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle bu işe girmenizi tavsiye ediyoruz. Evde butik sabun işi ile aylık ortalama 1000-2000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Butik Sabun Nasıl Yapılır?

Daha önce ki yazılarımızda sizler için sabun yapımına değinmiştik. Bu kez ise tamamen daha farklı bir konu olan butik sabun hakkında bilgi vereceğiz. Butik sabunda öncelik olarak görüntü çok önemlidir. Görüntünün dışında ise koku da çok çok önemlidir. Bu iki unsura oldukça fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü insanlar butik sabunu kullanmak için değil bir dekoratif amaçlı alırlar. O yüzden sizler de butik sabun yaparken bunlara çok dikkat etmelisiniz. Peki resimde ki gibi şekilleri nasıl yapacağım diye soranlar için de silikon kalıplara ihtiyacınız bulunmaktadır. Onun dışında sabun bazı, sabun boyası ve esansa ihtiyacınız olacaktır. Eğer sabun bazını bulunduğunuz bölgede bulamazsanız internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. 1 kg sabun bazı 20 TL gibi bir fiyata internetten satışa sunulmaktadır.

Evde Yaptığınız Butik Sabunları Nasıl Satacaksınız?

Evde yapmış olduğunuz butik sabunları satmanın birçok yolu bulunmaktadır. Aslında satış işlemi tamamen insanın girişimcilik ruhuyla alakalıdır. Girişimci kişiler eşeği boyayıp at niyetine satabilirler. O yüzden sizlerde girişimcilik hakkında bilgi edinin ve bir an önce yaptığınız ürünleri satmanın yollarına bakın. Yaptığınız sabunları çevrenizde ki kişilere göstererek satışını yapabilirsiniz. İnternet üzerinden de hızlı bir şekilde satışını yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde ki iş yerlerine toptan satarak daha fazla satış yapabilirsiniz. Bunların dışında bu iş ile ilgilenen firmalarla anlaşarak aylık düzenli bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bu firmaların iletişim bilgilerini internet üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu makalemizin de sonuna geldik. Bundan önce ki makaleleri okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü diğer makaleler de ek iş fikirleri hakkında ve girişimcilik hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sizde bu makaleler sayesinde en iyi iş fikrini bulabilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca youtube’dan para kazanma yolları adlı makalemizi okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

2 Yorumlar

  1. Farklı motiflerde kokulu sabun ve Kokulutaş üretimi yapmaktayız .çoklu siparişler için ekibim de mevcut. Dönüş yaparsanız karşılıklı fayda sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.