Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Bileklik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Bileklik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Bileklik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Bileklik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Günlük olarak sizler için evde ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya çalışıyoruz. Bugün ise sizler için evde bileklik işi yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu makalemizi yazmadan önce siz değerli okurlarımız için daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkındaki makalemizi okumanızı tavsiye ediyorum. Sermayesiz para kazanma yollarını öğrenmek isteyenler için yazmıştık. Evinizde çekip attığınız videolar sayesinde oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde bileklik işi ile para kazanmak isteyenler için makalemizin alt kısımlarında gerekli açıklamaları yaptık.

Evde Bileklik İşi Nasıl Yapılır?

Evde bileklik işi yapmak oldukça basittir. Yapmanız gerekenler;

Tel ya da ip almanız gerekmektedir. Boncuk ya da taş alarak bunlara güzel bir tasarım veriyorsunuz. Yapmanız gereken tamamen bunlardır. Ama bileklikleri yaparken normal bir tasarım yapmak yerine hayal gücünüzü kullanmanız gerekmektedir. Daha farklı ürünler yaparsanız insanların daha çok dikkatini çekebilirsiniz.

Evde Bileklik İşi ile Nasıl Para Kazanılır?

Evde yapmış olduğunuz bileklikler ile para kazanmak için çok fazla imkan vardır. Bunlardan dolayı bu iş ile çok para kazanabilirsiniz. Bu yüzden hepinize kesinlikle öneriyorum. Evde yapmış olduğunuz ürünlerin tanesini 2 ile 5 TL arasında satışını yapabilirsiniz. Böylelikle çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde yapmış olduğunuz ürünleri çevrenizde ki insanlara satarak para kazanabilirsiniz. Bunun dışında yakın çevrede bulunan iş yerleri ile anlaşarak düzenli bir şekilde satış yapabilirsiniz. Ayrıca bu iş ile uğraşan firmalarla anlaşarak bir çalışan gibi aylık kazanç elde edebilirsiniz. Bu firmaların iletişim bilgilerini internet üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızın da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bunun dışında ki diğer yazılarımızı da okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü diğer yazılarımız da sizler için birçok ek iş fikrini paylaştık. Sizler de diğer yazılarımızı okuyarak kendinize en uygun işi bularak daha iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca internetten para kazanma yolları hakkında yazmış olduğumuz ek iş fikrini de okumanızı tavsiye ediyoruz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

12 Yorumlar

 1. Bu işe ihtiyacim var lütfen geri dönüş yapin…

 2. Merhaba iyi gunler Karamanda yasiyorum el islerinde deneyimim ve yetenegim var. Sizinle birlikte calismak isterim insallah donersiniz

 3. Ben de bu işten yapmak istiyorum

 4. Merhaba
  Ben de bu işten yapmak istiyorum
  Bu tür işleri seviyorum
  Yardımcı olursanız sevinirim

 5. bileklik , kolye , kum boncukla peyote tekniği kullanarak farklı tasarımlar yapıyorum, bunların satışını nasıl yapabilirim yardımcı olur usunuz?

 6. bende sisli bolgesinde oturuyorum evde ise ihtiyacim var

 7. Silivri de oturuyorum 2 yaşında oğlum var esime destek olmak için evden çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ablam,enistem,ve esimle birlikte ek gelir olarak is ariyoruz.olumlu olumsuz dönüş saglarsaniz sevinirim….

 8. Evde zimba işi için aradım Kocaeli İzmit’e oturuyorum

 9. Nevşehir’de yaşıyorum paketleme ve montajla ilgili evden yapabileceğim hertürlü işe ihtiyacım var geri dönersiniz sevinirim

 10. Evde paketlemeişi yapabilirimacil ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirimkocaeli kartepedeoturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.