Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde iş yaparak para kazanmak isteyen herkes için her gün detaylı iş imkanlarını sizlerle paylaşmaktayız. Bugünkü iş fikrimiz bebek tokası yaparak para kazanmaktır. Evde toka yaparak para kazanmak bayanlar için hem zevkli hem de kazançlı bir iştir. Çünkü kız çocukları için birbirinden güzel toka modelleri en çok tercih edilen üründür. Bebek tokası yaparak para kazanmak için sizlere kısaca açıklama yapalım.

Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma Yolları
Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde saç tokası yaparak nasıl para kazanırım?

Bu işe başladıysanız öncelikle kaliteli malzeme seçmelisiniz. Hem bebeklerin sağlığı için hem de ebeveynlerin en hassas noktası olduğu için. Saç tokalarının tasarımını yapınız. Bu tasarımınıza göre malzemeler alarak işe koyulabilirsiniz. Bebek tokalarında en çok tercih edilen bandajdır. Bir bandaj toka yapımı da hem kolaydır hem de gayet zevklidir. Bebek bandanası yapımı hakkında kısaca bilgi verelim.

Bebek bandanası yapmak için öncelikle saten kurdela alabilirsiniz. Bunun dışında aynı renk iplik,silikon yapıştırıcı ve makasa ihtiyacımız var. Kurdelayı ortadan ikiye katlayıp sivri uç elde edecek şekilde kesiniz. Kestiğiniz yeri iplik kaçmasın diye çakmakla yakınız. Saten kurdelanın her iki ucuna da aynı işlemi uygulayınız. Bunun sonrasında fiyonk yapmaya çalışacaksınız. Kurdelanın önce iki daha sonra diğer iki tarafını üst üste getiriniz. En orta noktasından sıkıca tutup aynı renk iplik ile sıkıca bağlayınız. Bu şekilde fiyonk yapımını tamamlarsınız. Sonrasında bir adet lastik bandı bebek kafasına göre kesip dikiniz ve üzerine yaptığınız fiyongu ekleyiniz. Fiyonk üzerine inciler yapıştırarak süsleme işlemini isteğinize göre yapabilirsiniz.

Sizlere en basit bandaj toka yapımından bahsettik. Kendinizi bu iş üzerine geliştirerek birbirinden güzel bebek tokası yapabilirsiniz.Bu bebek tokalarını öncelikle kendi çevrenizde satmaya çalışabilirsiniz. Çevrenizde tanındıktan sonra sosyal medya aracılığıyla kendi sayfanızı açabilirsiniz. Yaptığınız ürünlerin fotoğrafını çekip paylaşarak takipçilerinizi artırabilirsiniz. Bu şekilde online satış da yapabilirsiniz. Sevimli bebeklere süslenirken takacakları bu tatlı bandajları ebeveynler oldukça fazla tercih edeceklerdir. Bu iş sizin için idealsa hemen başlayabilirsiniz. Yazımızın altına yorum atarak açıklamalarda bulunabilirsiniz. Bu sayede sipariş vermek isteyenler veya iş verenlerin sizlerle irtibata geçmesini sağlarsınız. Hayırlı kazançlar dileriz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

4 Yorumlar

  1. El becerilerim bu işe uygundur. Bilgi alabilir miyim?

  2. Bu işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz yer Zonguldak merkez

  3. Merhaba evde ek iş arıyoruz iki arkadaşız evde toka yada paketleme işi yapmak istiyoruz Ankara da ikamet ediyoruz

  4. El becerime güveniyorum yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.