Anasayfa / Ekonomi / Doğal Çamaşır Suyu Yaparak Para Kazanmak

Doğal Çamaşır Suyu Yaparak Para Kazanmak

Doğal Çamaşır Suyu Yaparak Para Kazanmak

Doğal Çamaşır Suyu Yaparak Para Kazanmak

Günlük yaşantımızın hemen hemen her anında çamaşır suyunu kullanmaktayız. Lavabolar,mutfak,banyo gibi birçok bölümü temizlerken devasa gücü olan çamaşır suyundan hep yararlanmaktayız. Peki verdiği zararı hiç düşündük mü? Temizlik ürünü olarak kullanılan çamaşır suyunun yararı kadar zararı da bulunmaktadır. İçerisinde birçok zararlı kimyasallar bulunmaktadır. Doğal ve güvenli olarak kendi yaptığınız çamaşır suyunu kullanmanız sizi daha iyi hissettirmez mi? Tabiki hissettirir. O sebepten bu yazımızda sizlere doğal yoldan çamaşır suyu yapımından bahsedeceğiz. Ve bunun yanı sıra bu çamaşır sularını yaparak para kazanma yollarından bahsedeceğiz.

Doğal çamaşır suyu yaparak para kazanmak
Doğal çamaşır suyu yaparak para kazanmak

Maliyeti oldukça düşük olan çamaşır suyu yapımı için gerekli malzemeler:

1 Fincan oksijenli su

1/2 Su bardağı sirke

1 Yemek kaşığı limon

1/2 Su bardağı su

Sprey şişesi

Tüm malzemeleri bir cam fincan da iyice karıştırın ve koyu renkli bir sprey şişesine alınız. Koyu renkli sprey şişesinde özelliğini kaybetmeden uzun süre kalacaktır. Malzemeler içinde bulunan oksijenli su sayesinde çamaşırlar beyaz olacaktır. Yine aynı şekilde kullanılan limon da çamaşırları beyazlatma özelliği olan bir malzemedir. Sirke lekelerin çıkarılması için kullanılmıştır. Lekeli olan kumaşlar üzerine kullanabilirsiniz. Bunun dışında banyo,mutfak lavabolarında, dilediğiniz yerde tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Tehlikeli kimyasal çamaşır sularını içinize çekmek yerine kendi yaptığınız çamaşır suyu size güven verecektir.

Bu çamaşır sularını yaparak para kazanabilirsiniz. Piyasada tamamen doğal ürünlerle yapılan çamaşır suları mevcuttur. Fakat oldukça yüksek fiyatlarda olduğundan tercih edilmemektedir. Sizler makul fiyatlarla ev yapımı çamaşır suları ile iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Öncelikle kendiniz deneyip güzel sonuçlar aldıktan sonra bu işi yapmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız çamaşır sularının mucizevi etkisini çevrenizdeki insanlara göstererek müşteri kazanabilirsiniz. Bunların dışında sosyal paylaşım sitelerinden kendi reklamınızı yapabilirsiniz. Maliyeti oldukça düşük olan bu malzemeler ile yapacağınız doğal çamaşır suları sizlere müşteri kazandıracaktır. Önemli olan işinizde düzenli olmanız ve itinalı yapmanız. Doğal yöntemlerle yapılan çamaşır sularının ömrü yaklaşık 1 aydır. Buna göre küçük sprey şişelerine koyarak satışını yapabilirsiniz. Çevre edindikçe ve tanındıkça müşteri kitleniz artacaktır.  Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Fast-Food Dükkanı Açarak Para Kazanmak

Fast-Food Dükkanı Açarak Para Kazanmak Fast-Food Dükkanı Açarak Para Kazanmak Günümüzde fast-food üzerie birçok tartışmalar …

1 Yorum

  1. Merhaba iyi gunler Karamanda yasiyorum bu isi yapmak isterim el islerinde deneyimim ve yetenegim var insallah donersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.