Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Çocuk Kitabı Yazarak Para Kazanma Yolları

Çocuk Kitabı Yazarak Para Kazanma Yolları

Çocuk Kitabı Yazarak Para Kazanma Yolları

Çocuk Kitabı Yazarak Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri olarak bugün sizlere çocuk kitabı yazarak para kazanma yolları hakkında bilgi vereceğiz. Tabi bundan önce siz değerli okurlarımız için youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makaleyi okumanızı tavsiye ederiz. Çocuk kitabı yazmak çok basittir. Yapmanız gerekenleri alt kısımda paylaştık. Eğer dil bilginize ve hayal gücünüze inanıyorsanız bu işi yaparak çok kazanç elde edebilirsiniz. Böyle bir iş ile aylık ortalama 1000-2000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Bir de bu matbaalarla anlaşarak bir kaç yıl içerisinde oldukça tanındık bir yazar bile olabilirsiniz.

Çocuk Kitabı Nasıl Yazılır?

Çocuk kitabı yazmak için başlangıçta da bahsettiğimiz gibi dil bilginizin iyi olması gerekmektedir. Çünkü çocuk kitaplarını genelde öğretmenler tavsiye eder. Böyle olunca da yazarın halk dili gibi yazması yüzünden kimse almaz. Onun için de dil bilgisi konusuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında hayal gücünüzün de olması önemli bir durumdur. Çünkü insanlar özgünlüğe oldukça fazla dikkat etmektedir. Sizler de özgün bir yazar olursanız çok kısa bir sürede birden fazla kitap yazmış olursunuz ve daha fazla kazanç elde etmeye başlarsınız.

Çocuk Kitaplarını Nasıl Satacaksınız?

Çocuk kitaplarını satmaktan daha zor olan kitabı yazmaktır. Kitabı yazdıysanız satış işlemi kısmı daha kolaydır. Öncelik olarak eğer nakit sıkıntınız varsa e kitap olarak satış yapın. Önceden sizler için e kitap yazarak para kazanma konusunda bir makale hazırlamıştık. E kitap ile direk kitaplarınızı pdf şeklinde internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Belli bir süre boyunca para kazandıktan sonra artık matbaa üzerinden kitaplarınızı basar ve reyonlar da yerini alır. Eğer paranız varsa direk olarak matbaa ile anlaşarak çok kısa sürede kitaplarınız elinizde olur. Bundan sonrası sizin pazarlama kısmınız oluyor. Bunları ister kırtasiyelerle anlaşırsınız. İsterseniz kitap satış sitelerinden de satışını yapabilirsiniz. Ayrıca kitap basımları tamam olduktan sonra okullara giderek kitaplarınızı orada da tanıtabilirsiniz. Bunların dışında da yayınlarla anlaşarak kitaplarınızın direk telifini satabilirsiniz. Böylelikle daha kısa sürede daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Bu makalemizin de sonuna geldik. Bundan önce sizler için yazmış olduğumuz ek iş fikirlerine bakarak kendinize en uygun işi bulabilirsiniz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.