Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Çiğ Köfte Bayiliği Ve Franchising Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Ve Franchising Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Ve Franchising Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Ve Franchising Veren Firmalar

Günlük olarak siz değerli okurlarımız için evde ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da sizlere çiğ köfte bayiliği ve franchising veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bir önceki makalemizde sizlere bayilik veren firmalardan bahsetmiştik. Şimdi ki konumuz ise bayilik veren firmaların alt sektörlerinden olan Çiğ Köfte Bayiliği veren firmalar hangileridir. Çok uzatmadan hemen konuya geçmek istiyorum.

Çiğ Köfte Bayiliği veren firmalar

Çiğ köfte bayiliği veren bir çok firma vardır. Bunlardan en önemli olanlarından bir tanesi Komagene’dir. Komagene firması etsiz çiğ köfte olduğundan dolayı insanlar güvenerek almaktadır. Ayrıca başka bir artı yönü ise her ayın on beşinde yüzde elli bir indirim uygulamaktadır. Yani buda her ayın on beşinde işlerinizin yüzde yüz artacağı anlamına gelmektedir. Bu yüzden sizde Komagene ile anlaşarak çok rahat bir şekilde iş yerinizin başına geçebilirsiniz. Komagene şirketi ilk başta çok küçük bir tebligat almaktadır. Tabi bunu da dükkanı gelip kendileri kurduklarından dolayı verdiğiniz ön ödemeyi direk dükkanınıza yatırmaktadırlar. O yüzden çok küçük bir sermaye ile hemen işe başlayabilirsiniz. Tabi hemen her başvuranın da başvurusunu kabul etmemektedirler. O yüzden başvuru yaparken ne kadar kararlı olduğunuzu belli etmelisiniz. İletişim gücünüzün oldukça iyi olması gerekmektedir. Bunların dışında pek birşeye bakmamaktadırlar.

Bunun dışında Tarihi Osmanlı çiğ köfte de bayilik vermemektedir. O yüzden sadece Komagene olmak zorunda değildir. Bütün hepsinin başvuru şartları neredeyse aynıdır. Belli başlı küçük farklılıkların dışında.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köfte de bayilik vermektedir. Aynı başvuru şartlarına sahip bu çiğ köfte şirketi de .

Tadımca Çiğ Köfte de yine bayilik vermektedir. Oldukça da tutulan ve bilinen bu markayı da es geçmek istemiyorum. Temizliği ve titizliği ile bilinen bu markayı da unutmayın. Tabi bunun gibi birçok marka bulunmaktadır. Araştırırsanız kim bayilik veriyor hepsini bulabilirsiniz.

Neredeyse bütün firmalar bayilik vermektedir. Sadece İmparator Çiğ Köfte bayilik vermemektedir. Onun da sebebi bellidir. Sahibi olan İbrahim Tatlıses kimseye bayilik verme taraftarı değildir.

Yazdığım firmaların iletişim bilgilerini almak isteyen arkadaşlar internete firmanın adını yazdığınız an size iletişim bilgileri verilmektedir. Ayrıca bu konu da daha önceden tecrübesi olan arkadaşlar fikirlerinizi yorum kısmına yazarsanız çok makbule geçer. Bundan önceki yazılarımızda internetten para kazanma yollarını yazmıştım arkadaşlar. Böylelikle az bir sermaye ile çok iyi kazançlar elde etme fırsatı kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları ile ilgili makalemizi okumadan işe başlamayın. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.