Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Az Sermaye İle Kendi İşinizi Kurun Ek Gelir Elde Edin

Az Sermaye İle Kendi İşinizi Kurun Ek Gelir Elde Edin

Az Sermaye İle Kendi İşinizi Kurun Ek Gelir Elde Edin

Az Sermaye İle Kendi İşinizi Kurun Ek Gelir Elde Edin

Uzun zamandır sizler için araştırıp yayınlamak istediğimiz az sermaye ile kendi işinizi kurup ek gelir elde edin konusunu sonunda tamamlamış olduk ve bu yazımızda hepsini tek tek açıklamaya çalışacağız. Bu yazımızda 10 tane ek iş  fikirleri hakkında kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağız. Bu ek iş fikirlerini ilerleyen zamanlarda daha detaylı bir şekilde yazıya dökeceğiz. Bu işlerden istediğinizi seçerek işe başlayabilirsiniz. Aylık 1500-2000 TL arası bir para kazanabilirsiniz. Bunlardan bazıları oldukça zahmetli olmasına rağmen gelir olarak oldukça kazançlı işlerdir. Sözü fazla uzatmadan hemen konuya geçelim ve hepsini sizlerle paylaşalım. Bunun dışında önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yollarını okuyarak daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.

Kuryelik Yaparak Para Kazanma Yolları

Öncelik olarak kuryelik bir ürünü bir yerden başka bir yere götürerek teslim etme anlamına gelmektedir. Bu işi nasıl yapacağım diyenler için bazı yaşlı insanlar yaşlılığın getirdiği hastalıklardan dolayı temel ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Sizlerde bu yaşlı insanların temel ihtiyaçlarını karşılayarak para kazanabilirsiniz. Bu iş sayesinde ortalama aylık 1500 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Kahve Dükkanı Açarak Para Kazanma Yolları

Kahve dükkanı derken bir iş yeri tutup, dekorasyonunu yapıp orayı işletin demiyoruz. Yapmanız gereken kendiniz için işlek bir yol güzergahı bulun ve yaptığınız kahveleri yoğun insanlara sunun. Bunun için çok fazla bir sermayeye gerek yoktur. Çünkü yaptığınız işlem oldukça basit. Kahve makinası alıyorsunuz. Bir kaç oturak alıyorsunuz ve hemen işe başlıyorsunuz.

Evde Yaptığınız Yemekleri Satarak Para Kazanma Yolları

Ben bu işi defalardır söylüyorum. Çünkü oldukça karlı bir iştir. Bu işte para kazanmak isteyenler biraz girişimci olmaları gerekmektedir. Çünkü ağzınız laf yapıyorsa yaptığınız yemekleri oldukça hızlı bir şekilde satışını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken doğum günleri olsun, partiler olsun bunlar için evde hazırladığınız yemekleri çok hızlı bir şekilde satışını yaparak oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu iş sayesinde rahatlıkla ayda 3000-5000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma Yolları

Bu işi daha önce anlatmıştık. O yüzden fazla üstünde durmadan hemen kısa kısa geçiş yapacağım. İnternetten para kazanmak için web site yaparak para kazanabilirsiniz, youtubedan para kazanabilirsiniz ve editörlük yaparak para kazanabilirsiniz. Aylık kazanç ortalama 5000-1000 TL ve daha fazlası da olur.

Köfte Ekmek Satarak Para Kazanma Yolları

Az Sermaye ile Para Kazanma Yolları
Az Sermaye ile Para Kazanma Yolları

Köfte ekmek için kesinlikle bir iş yerine ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken eski tarz bir minibüs alarak en işlek yerlerde minibüsü durdurup hemen ateşi közlemektir. Bu iş sayesinde aylık 5000-10000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş kesinlikle yapılması gereken bir iştir. O yüzden hepinize tavsiye ediyorum.

Evde Sekreterlik Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde sekreterlik hizmeti oldukça karlı bir iştir. Yapmanız gereken bir firma ile anlaşarak evde dosyalarını  tutabilirsiniz. Böylelikle aylık düzenli olarak bir maaş elde edebilirsiniz.

Bunun gibi bir çok ek iş fikirleri bulunmaktadır. Sizde bu ek iş fikirleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sitemizde ki yazıları okuyun. Aklınıza takılan bir soru olursa alt kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu yazarsanız hemen cevabını sizlerle paylaşabiliriz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

 

 

 

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

1 Yorum

  1. Hatay usulü içli köfte yapıyorum damak tadına düşkün olanlar oruk deniyor farklı şehirlere gönderme yapıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.