Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Ayda Fazladan 1000 TL Kazandıran Ek İş Fikirleri

Ayda Fazladan 1000 TL Kazandıran Ek İş Fikirleri

Ayda Fazladan 1000 TL Kazandıran Ek İş Fikirleri

Ayda Fazladan 1000 TL Kazandıran Ek İş Fikirleri

Evde ek iş fikirleri olarak bugün sizlere ayda fazladan 1000 TL kazandıran ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bu konudan önce sizler için daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makaleyi okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Sizler için ayda fazladan bin lira nasıl kazanılır hakkında bazı ek iş fikirlerinden bahsedeceğiz. Tabi bu işlerin dışında da birçok ek iş fikri bulunmaktadır. Sizlerde bunları sitemizden okuyarak daha iyi iş fikirlerini bulabilirsiniz. Ayda 1000 TL kazanmak oldukça basittir. Bu tamamen sizin yeteneklerinize ve çalışmalarınıza bağlıdır. Kimseye bağlı olmadan çok net kazançlar elde edebilirsiniz. Eğer paraya ihtiyacınız var ve bir iş yapmak istiyorum diyorsanız kesinlikle makalemizi okumanızı öneririz.

Sanal Asistanlık Yaparak Ayda 1000 TL Kazan

Günümüzde iş adamlarının yanında artık asistan göremezsiniz. Bunun sebebi artık iş adamları ayaklarına dolanan asistanlar istememesinden ve şirket masraflarını düşürmek içindir. Tabi bu asistanların da işine gelmiş durumda. Çünkü iş adamının durmadan strese girmesi ve asistanı durmadan azarlaması ortadan kalkmış durumdadır. Artık asistanlar sanal alem üzerinden kişinin bütün işlerini yapmaktadırlar. Böylelikle hem iş adamı az parayla asistan tutmuş oluyor. Hemde asistanlar evlerinden direk işlerini halledebiliyorlar.

Ev Boyası Badanası Yaparak Ayda 1000 TL Kazan

İnsanlar her yıl evlerini boyatmaktadırlar. Ama bu iş sanıldığı kadar ucuz bir iş değildir. Bir evin maliyeti 1000 TL gibi ücretlerden başlamaktadır. Sizlerde boya badana işi yaparak aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Editörlük ve Blog Yazarlığı Yaparak Ayda 1000 TL Kazan

Site sahipleri artık fazla sitelerden dolayı hiçbir sitesine yazı yazamamaktadır. O yüzden de durmadan güvenilir bir editör arayışına girmektedirler. Sizlerde bu kişilerle iletişime girerek ayda 1000 TL gibi ücretler kazanabilirsiniz.

Ev yada Ofislerde Temizliğe Giderek Ayda 1000 TL Kazan

Ev yada ofis temizliği deyince insanlar hemen aman kim onlara para verecek düşüncesine giriyorlar. Ama işler öyle değil bir ev temizliği 150 TL’den başlamaktadır. O yüzden sizlerde ayda 5-6 eve gitmeniz yani 6 gününüzü harcayarak ayda 1000 TL gibi bir kazancı elde etmiş olursunuz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.