Anasayfa / Ek İş Fikirleri / Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları
Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Anket doldurarak para kazanma işi ile para kazanılır mı? Bu sorunun cevabını öğrenmek için konumuzu okumaya başlayın. Kısa bir bilgi verip ardından hemen asıl konuya geçeceğiz. Anket doldurarak para kazanmak oldukça zor bir iştir. Bunun sebebi asıl anket siteleri genel olarak ingilizce olup türkçe veren çok az site vardır. Anket işi verenler arasında büyük anket firmalar bulunmaktadır. Çünkü anket ihtiyacı olan şirketler büyük anketörler ile çalışmaktadırlar. Anket işi ise genellikle yabancı şirketlerin ücret karşılığı firmalara verdiği anketlerdir. O yüzden Türkiye de bulunan anket doldurarak para kazan olayı biraz daha zor olmaktadır. Fazla sözü uzatmadan konuya geçelim.

Anket Doldurarak Para Kazan Sahtekarlığı

İnternette birçok site anket doldurarak ayda 1500 TL kazanın. Hatta bazı siteler 5000 TL kazanın gibi uçuk fiyatlar sunmaktadır. Bunlar tamamen sahtekarlıktır. Kesinlikle bunlara güvenmeyin ve boşu boşuna zamanınızı bunlara ayırmayın. Çünkü bir anket sitesi çok çok az ücretler ödemektedir. Gerçek bir anket sitesi bazen 10 dakika site de kaldığınız takdirde sizlere 5 dolar öderken bazen de 20 dakika durmanız karşılığında sizlere 3 dolar gibi ücretler ödemektedirler. Bu tamamen sizin şansınıza kalmış. Yani bu durumda sizlere aylık ortalama 200-250 dolar gibi bir ücret kazanabilirsiniz. Bunu da sizlere genellikle yabancı anket siteleri sunmaktadır.

Anket Dolduran Siteler Hangileridir

Türk siteleri hakkında bilgi almak için biraz araştırmanız gerekmektedir. Bunun dışında sizlere yabancı bir web site adresi vereceğiz. Buradan girip anket doldurarak para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bunun dışında sahtekarlara güvenip kesinlikle zamanınızı boşu boşuna harcamayın. Yabancı sitelerden anket işi yapmak için ilkokul seviyesinde ingilizce bilmeniz yeterli olacaktır. İngilizce site olarak ise surveyscout nokta com yazarak bu anket sitesine girip üye olup hemen anket doldurmaya başlayabilirsiniz. Bu siteye girip anketleri doldurarak gerekli talimatları yaparak oldukça rahat bir şekilde günlük olarak belli bir süre içerisinde çok rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Konunun başında söylediğim gibi Türkiye de anket doldurmak isteyen çok fazla bir site yoktur. Var olan ise bir elin beş parmağını geçmez. Türk anket sitelerini araştırarak sahte olmayan siteleri bulup çok rahat bir şekilde Türk sitelerden de para kazanabilirsiniz. Benim yazmış olduğum web site ile para kazanabilirsiniz. Bu konu dışında diğer konuları da incelemenizi tavsiye ederim. Alt kısımda bulunan yorum bölümüne yorumlarınızı yazarak size daha fazla yardımcı olabiliriz. Şimdiden hayırlı kazançlar ve hayırlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

3 Yorumlar

  1. Sizde ORİFLAME ile hem kendi ihtiyaçlarınızı BEDAVA’ya getirmek ,💸 HEDİYELER’imizden faydalanmak 🎨 Ve her ay yükselerek 250tlden başlayıp 2000 tl Maaş kazanmak💰 İstiyorsanız Detaylı bilgi icin geri dönüs yapin 😊📩👍

  2. Merhaba bu işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.