Anasayfa / Ekonomi / A 101 Eleman Arıyor

A 101 Eleman Arıyor

A 101 Eleman Arıyor

A 101 Eleman Arıyor

A101 İş İlanları
A101 İş İlanları

Günlük olarak siz değerli okurlarımız için evde ek iş fikirleri hakkında bilgi amaçlı makaleler yazmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere A 101 Eleman Arıyor hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce sizlere daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. A 101 6000 e yakın mağazası bulunmaktadır. 50 bin personeli bünyesinde çalıştırmaktadır. İsminin hikayesi ise firmayı kurarken aynı gün içinde 101 mağaza birden açtığından dolayı A 101 ismini almıştır. Bu firma hergün yeni bir mağaza açarak büyümeye devam ediyor. Tabi kendi büyürken küçük esnafı da yıpratmaktadır. Tabi iş böyle olunca çalışacak elemana ihtiyaç bulunmaktadır. İşe giren elemanlara ilk olarak 1400 TL maaş vermektedir. Tabi ilerleyen aylarda maaşınız da iyi bir artma olmaktadır.

A101 Çalışma Sistemi

A101 normal bir memur gibi çalıştırmaktadır. Günlük 9 saat çalıştırır. Çalışırken sizi durmadan izleyenler vardır. Yapacağınız her hareket kayıt altına alınmaktadır. Haftalık olarak 36 saat izin vermektedir. Yemek size aittir tabi mutfak malzemelerini gönderir. Gıda çalışanlara aittir. Aldığın her ürünü kasadan geçmek zorundasınız.

A101’e Nasıl Girebilirim

A101’e girmek için başvuru yapmanız gerekmektedir. Kendi sitesinde başvuru formu bulunmaktadır. Öncelik olarak onu doldurmanız gerekmektedir. Bunun dışında eğer A101’in açılacağı iş yeri çevrenizde ki insanlardan birine aitse dükkan sahibinin 2 çalışanı seçme hakkı bulunmaktadır. O yüzden yakın çevrenizde A101’e dükkan veren birileri varsa hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Bunun dışında küçük yerlerde belediyenin de eleman seçme hakkı bulunmaktadır. Bu yüzden belediye ile görüşmeyi unutmayın. Tabi A101’de bayan eleman sıkıntısı çoktur. Özellikle bayanların forum doldurmaları anında iletişime geçme durumları bulunmaktadır.

Arkadaşlar aslında baktığınız zaman zor bir iş gibi görünse de oldukça rahat bir iş olduğundan dolayı herkese tavsiye ederim. Çünkü çalışma saatleri olsun verdikleri maaş olsun kesinlikle günümüz şartlarına göre oldukça iyi bir maaş vermektedir.

Bunun dışında bir çok iş imkanları sizlere sunmaya çalıştık. Bir işe takılıp kalmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Diğer işlere de bakmanız sizin için daha çeşitli olacağından faydalı olacaktır. Özellikle bir yerde işe başlamak isteyenler için Civciv seksörlüğü ile ayda 12 bin TL para kazanın adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederim. Çünkü çok karlı işler vardır ve biz bu karlı işleri hergün araştırarak sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yazımızın da sonuna geldik arkadaşlar alt kısımda bulunan yorum bölümüne yorum bırakmayı unutmayın lütfen. Hepinize bol kazançlı ve hayırlı günler dilerim.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Fast-Food Dükkanı Açarak Para Kazanmak

Fast-Food Dükkanı Açarak Para Kazanmak Fast-Food Dükkanı Açarak Para Kazanmak Günümüzde fast-food üzerie birçok tartışmalar …

2 Yorumlar

  1. Bende calismak istiyorum

  2. AVON kozmetik ürünleri ile birlikte kazanalım avon temsilcisi olarak sende herhangi bir yere gitmeden evinden eşine dostuna komşuna satış yaparak kazan temsilci bul yine kazan detaylı bilgi için instagram @gulkokusucan ve ya @avon_seninle_ adreslerinden ulaşabilirsiniz ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.